ULUSE Hisse - Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt Ticaret A.Ş.

₺166,60

Güncel Fiyat

₺9.798.022,10

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺9.6 (6.11%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ULUSE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺166,60

Satış

₺166,70

Günlük Değişim %

6,11%
Günlük Hacim (TL) ₺9.798.022,10
Taban ₺150,00

Haftalık En Yüksek

₺179,10

Aylık En Yüksek

₺211,10
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺13.328.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

79,05%
Volatilite 7,90%

Açılış Fiyatı

₺157,00

Alış

₺166,60

Günlük Değişim (TL)

₺9,60
Tavan ₺183,20

Haftalık En Düşük

₺156,50

Aylık En Düşük

₺156,50
PD/DD 23,70

Sermaye

₺80.000.000,00
Net Kâr ₺-455.883.799,00

ULUSE - Şirket Hakkında

ULUSE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ULUSE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

KEMENT AKDEMİR

Kuruluş Tarihi

11/04/1985

Halka Arz Tarihi

13.11.2014

Sektör

Elektrik elektronik ve mekanik ile ilgili her türlü alet ve edevatın, cihazın imali

Çalışan Sayısı

987

Adres

1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ OĞUZ CAD. NO:6 SİNCAN ANKARA

Merkez

TR

ULUSE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt Ticaret A.Ş.

Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 1985 yılında bir mühendislik şirketi olarak kuruldu. Şirket, orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için çeşitli elektrik ekipmanlarının entegre üretim platformu olarak hizmet veriyor. Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt Ticaret A.Ş., Türkiye'nin dinamik elektrik gücünü artırmak ve sektör lideri olmak amacıyla üretimlerine hız kesmeden devam ediyor. Şirket, günümüzde Türk elektromekanik endüstrisinin önde gelen oyuncularından biri olmayı başarıyor.

Ulusoy Elektrik Hakkında:

Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt Ticaret A.Ş., ulusal ve uluslararası arenada büyük başarılara imza atmış bir şirket olarak bilinmektedir. Geniş ve kaliteli bir ürün gamına sahip olan şirket, güçlü yatırımları ve nitelikli hizmet anlayışı sayesinde pek çok başarılı projeye imza atmaktadır.

Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt Ticaret A.Ş., Ankara Organize Sanayi Bölgesi temelli Anadolu Organize Sanayi Bölgesi ve Endonezya Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere, toplamda 83 bin metrekare alan üzerinde 56 bin metrekarelik kapalı alana sahip üç farklı üretim tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt Ticaret A.Ş., nitelikli çalışanları ve 100’ün üzerinde uzman mühendis kadrosuyla ürün tasarımı, gelişimi ve faaliyetleri yürütmektedir. Şirket, 13 ve 14 Kasım 2014 tarihlerinde 14 TL fiyatla halka arz olmuştur. Ulusoy Elektrik’in Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 21 Kasım 2014’tür. Ticaret A.Ş.’nin halka arzı için aracı kurum olarak İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir.

Ulusoy Elektrik hisseleri, ULUSE hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST KATILIM TUM, BIST TUM, BIST ANA, BIST TÜM-100, BIST METAL EŞYA MAKİNE, BIST SINAİ ve BIST ANKARA bulunmaktadır. 12.000.000 lot paya sahip olan Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 6,30 olduğu bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ULUSE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ULUSE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
ULUSE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.