ULAS Hisse - Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş.

₺24,00

Güncel Fiyat

₺8.848.980,16

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.12 (-0.5%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ULAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺24,00

Satış

₺24,00

Günlük Değişim %

-0,50%
Günlük Hacim (TL) ₺8.848.980,16
Taban ₺21,60

Haftalık En Yüksek

₺24,94

Aylık En Yüksek

₺29,60
F/K 37,36

Piyasa Değeri

₺609.172.200,00

Yabancı Oranı (%)

1,67%
Volatilite 5,06%

Açılış Fiyatı

₺24,14

Alış

₺23,76

Günlük Değişim (TL)

₺-0,12
Tavan ₺26,40

Haftalık En Düşük

₺22,34

Aylık En Düşük

₺22,34
PD/DD 2,53

Sermaye

₺25.382.175,00
Net Kâr ₺16.303.825,00

ULAS - Şirket Hakkında

ULAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ULAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Tevfik Meftun Ulaş

Kuruluş Tarihi

07/10/1985

Halka Arz Tarihi

30.07.2012

Sektör

Turizm Tesisi İşletmeciliği ve Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama ve Satışı

Çalışan Sayısı

3

Adres

Aşağı Öveçler Mahallesi 1042.Cadde 1330.Sokak No:3/4 Çankaya/ANKARA

Merkez

TR

ULAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş.

1977 yılından bu yana farklı sektörlere öncülük eden Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi (A.Ş), halıdan beyaz eşyaya ve otelcilik faaliyetlerine kadar geniş bir alanda kendisine yer buluyor. 45 yılı aşkın süredir Türkiye’nin farklı iş kollarında aktif olarak faaliyet gösteren şirket, günümüzde yalnızca ülkemizin değil yurt dışındaki bireylerin de konaklama ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. 

Ulaşlar Turizm Yatırımları Hakkında:

1977 yılında Meftun Halı Möble adıyla kurulan şirket, halıcılık faaliyetlerinin hemen ardından 1980-1981 yılları arasında dayanıklı tüketim malları ticaretine giriş yapmıştır. Türkiye’nin hemen her bölgesine nitelikli ve uzun ömürlü beyaz eşya taşıyan şirket, 1985 yılında Ulaşlar Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. ünvanıyla açılmıştır. Uzun yıllar boyunca dayanıklı tüketim mallarının ticaretine yoğunlaşan Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş., 1997 yılında turizm sektörüne giriş yapmıştır.

Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş., 26 yıl önce Club Otel ile ortaklık kurmuştur. Otel, 125 oda ve 41 süit ile toplam 466 yatak kapasitesine sahiptir. Club Otel Ulaşlar, günümüzde hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından yerli ve yabancı misafirlerden tam not almaktadır.

Club Otel Ulaşlar, yurt dışındaki pazarlarda etkili olan Anex, Odeon ve Teztur gibi sektörün belli başlı öncü firmalarıyla pek çok farklı ülkeden turist ağırlamaktadır. Genel merkezi Ankara’da olan Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş., yüzde 10,56 oranında Bilal Naz, yüzde 89,44 oranında diğer iştiraklerine aittir. Ulaşlar Turizm’in genel yönetimini ise Tevfik Meftun Ulaş üstlenmektedir.

30 Temmuz 2012 tarihinde 15,84 TL sabit fiyatla halka arz olan şirket, ULAS hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Yüzde 88,90 halka açıklık oranına sahip olan Ulaşlar Turizm hisseleri, BİST 100 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ULAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ULAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ULASLAR TURIZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TUKETIM MAL TIC PAZ A.S. hissesi alabilirsin.
ULAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.