UFUK Hisse - Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş.

₺440,00

Güncel Fiyat

₺20.866.927,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺40 (10%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

UFUK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺440,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

10,00%
Günlük Hacim (TL) ₺20.866.927,50
Taban ₺396,00

Haftalık En Yüksek

₺440,00

Aylık En Yüksek

₺520,50
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺20.612.627.640,00

Yabancı Oranı (%)

1,41%
Volatilite 10,00%

Açılış Fiyatı

₺400,25

Alış

₺440,00

Günlük Değişim (TL)

₺40,00
Tavan ₺484,00

Haftalık En Düşük

₺371,00

Aylık En Düşük

₺371,00
PD/DD 14,54

Sermaye

₺46.846.881,00
Net Kâr ₺-114.246.072,00

UFUK Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

UFUK - Şirket Hakkında

UFUK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. UFUK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

EREN MANTAŞ

Kuruluş Tarihi

08/12/1995

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Esas Sözleşmede yazılı işler

Çalışan Sayısı

3

Adres

Kısıklı Mah. Çeşme Çıkmazı Sok. No:6/1 Üsküdar/İstanbul

Merkez

TR

UFUK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş.

Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul Anonim Şirketi (A.Ş.) çeşitli organizasyonlar için stratejisi planlama, iş süreçlerini yönetme, mali, pazarlama, proje vb. yönetim hizmetleriyle ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık yapmaya devam ediyor. 8 Aralık 1995 yılında çok ortaklı bir şirket olarak kurulan Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş.’in genel müdürlüğünü Eren Mantaş yönetiyor. Halk arz edilen Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş., halka açık bir şirket olarak faaliyetlerini yürütmeyi sürdürüyor. 

Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul Hakkında:

1995 yılında Türkiye'de varlık göstermek üzere kurulan Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş. başlangıçta Site Finansal Kiralama Anonim Şirketi adını taşımıştır. 16 Temmuz 2002 tarihinde İstanbul Ticaret Odası Sicil Numarası 338451 altında Şirket adı FFK Fon Finansal Kiralama Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir. Şirket, makinelerden ekipmanlara, kara ve deniz taşıtlarına ve diğer sabit kıymetlere yönelik finansal kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Holdingler ve yatırım şirketleri sektöründe faaliyet gösteren Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş. gerçekleştirdiği projeler ile sektörün öncülerinden biri olarak anlamayı başarmaktadır. Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş., İstanbul, Üsküdar’da yer alan ana merkezi ile faaliyetlerine devam etmektedir.  Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş.’in sektöründe öncü olmasını sağlayacak projeler gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş. 9 Kasım 2006 tarihinde 3,265,964 lot pay ile halka arz edilmiştir. UFUK hisse kodu ile Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş. hisseleri Alt Pazar’da işlem görmeye devam etmektedir. Şirket, halka arz edildiği 9 Kasım 2006 tarihinde Borsa İstanbul’da ilk işlemini görmüştür.  

Şirkete dair borsada işlem gören hisselerin bulunduğu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST İSTANBUL, BİST TÜM, BİST MALİ, BİST HOLDİNG ve YATIRIM bulunmaktadır. Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul A.Ş.’in yönetim kurulu üyeleri arasında İbrahim Taşkın, Ahmet Murat Yalnızoğlu, Selim İman, Ömer Faruk Sevgili ve Eren Mantaş yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl UFUK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına UFUK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca UFUK YATIRIM YONETIM VE GAYRIMENKUL A.S. hissesi alabilirsin.
UFUK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.