TURGG Hisse - Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme A.Ş.

₺596,00

Güncel Fiyat

₺14.165.455,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺28 (4.93%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TURGG Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺596,00

Satış

₺596,50

Günlük Değişim %

4,93%
Günlük Hacim (TL) ₺14.165.455,00
Taban ₺536,50

Haftalık En Yüksek

₺611,00

Aylık En Yüksek

₺665,00
F/K 28,81

Piyasa Değeri

₺4.243.934.732,56

Yabancı Oranı (%)

0,85%
Volatilite 5,19%

Açılış Fiyatı

₺571,00

Alış

₺596,00

Günlük Değişim (TL)

₺28,00
Tavan ₺655,50

Haftalık En Düşük

₺560,00

Aylık En Düşük

₺550,50
PD/DD 3,49

Sermaye

₺7.120.695,86
Net Kâr ₺147.316.338,00

TURGG Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

TURGG - Şirket Hakkında

TURGG şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TURGG ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

AFŞİN AYKANAT

Kuruluş Tarihi

15/07/2013

Halka Arz Tarihi

22.07.2013

Sektör

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Çalışan Sayısı

4

Adres

ACIBADEM MAHALLESİ ÇEÇEN SOKAK AKASYA ACIBADEM SİTESİ KENT ETABI A BLOK D:222 ACIBADEM ÜSKÜDAR İSTANBUL

Merkez

TR

TURGG Ortaklık Yapısı

Missing Image

Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme A.Ş.

Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme Anonim Şirketi (A.Ş.), Mutlu Akü Sanayii A.Ş. bünyesinde yer alan bir kısım gayrimenkullerin işlenmesi amacıyla kuruldu. 22 Mart 2015 yılında gerçekleşen toplantıyla birlikte şirketin üvanı Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş. oldu. Günümüzde yönetim kurulu başkanlığını da yöneten Atilla Türker tarafından kurulan Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş., Türkiye merkezli bir gayrimenkul ve yatırım geliştirme şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Şirketin amaçları arasında sahip olduğu gayrimenkullerle ilgili çeşitli projeler yürütmek ve arazileri değerlendirmek bulunuyor. Bunun yanı sıra şirket, var olan projelerin geliştirilmesi amacıyla da pek çok farklı faaliyet sürdürüyor.

Türker Proje Hakkında:

Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş. gayrimenkuller üzerine konut, ofis ve eğlence merkezleri, eğitim merkezleri ve sağlık kompleksleri gibi pek çok farklı tesis kurmak amacıyla hizmet vermektedir.

Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş. tesisleri kurmak, inşa etmek ya da ettirmek, işletmek veya işletme hakkını devretmek, kiraya vermek ya da kurulu veya kurulacak tesisleri kiralamak gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Şirketin faaliyetleri arasında tesisleri kiralamak ve işletmek amacıyla ortaklıklar kurmak ve her türlü iş birliği sözleşmelerini gerçekleştirmek de bulunmaktadır.

Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş. 22 Temmuz 2013 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 24 Temmuz 2013’tür. Türker Proje hisseleri, TURGG hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş.’nin dahil olduğu endeksler arasında BIST İNŞAAT, BIST TÜM-100, BIST İSTANBUL, BIST TÜM, BIST HİZMETLER ve BIST ANA bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TURGG hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TURGG yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATIRIM GELISTIRME A.S. hissesi alabilirsin.
TURGG yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.