TUREX Hisse - Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.

₺67,55

Güncel Fiyat

₺202.224.466,25

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.75 (4.24%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TUREX Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺67,55

Satış

₺67,55

Günlük Değişim %

4,24%
Günlük Hacim (TL) ₺202.224.466,25
Taban ₺60,80

Haftalık En Yüksek

₺71,25

Aylık En Yüksek

₺71,25
F/K 15,61

Piyasa Değeri

₺7.295.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,06%
Volatilite 7,87%

Açılış Fiyatı

₺70,00

Alış

₺67,50

Günlük Değişim (TL)

₺2,75
Tavan ₺74,30

Haftalık En Düşük

₺58,45

Aylık En Düşük

₺47,74
PD/DD 1,99

Sermaye

₺108.000.000,00
Net Kâr ₺467.208.000,00

TUREX - Şirket Hakkında

TUREX şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TUREX ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

CELAL KALKAN

Kuruluş Tarihi

15/07/2002

Halka Arz Tarihi

02.04.2021

Sektör

Personel Taşımacılığı, Bireysel ve Filo Araç Kilrama, İş Makinası Kiralama

Çalışan Sayısı

1333

Adres

Mehmet Akif Mahallesi 2.Akarsu Sokak Tureks Plaza Blok No:4 İç Kapı No:1 Küçükçekmece / İSTANBUL

Merkez

TR

TUREX Ortaklık Yapısı

Missing Image

Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.

2002 yılında kurulan Tureks Turizm Taşımacılık Anonim Şirketi (A.Ş.) personel ve öğrenci taşımacılığı başta olmak üzere pek çok farklı alanda faaliyet göstermeyi sürdürüyor. Türkiye'de toplu taşımacılık alanında belediyelerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla çalışmalarına devam eden Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. hizmet ağına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.  

Tureks Turizm Taşımacılık Hakkında:

Kiler Holding A.Ş. tarafından 2002 yılında kurulan Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Atilla Ersan, Ümit Kiler, Celal Kalkan, Engin Ersan, Nazif Ersan, Mustafa Kemal Gül ve Kenan Ekşi bulunmaktadır. Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. ortakları arasında ise Kiler Holding A.Ş., Atilla Ersan, Celal Kalkan, Engin Ersan ve Nazif Ersan yer almaktadır. Şirket gelişmiş faaliyetleri sayesinde hizmet verdiği sektörün öncülerinden biri olmak için her geçen gün daha büyük bir tutkuyla çalışmaya devam etmektedir.

Ulaştırma ve depolama sektöründe faaliyet gösteren Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde yer almaktadır. Halka arz edilen Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. borsada TUREX hisse kodu ile işlem görmektedir. Şirketin halka arz işlemleri 1 ve 2 Nisan 2021 tarihlerinde talep toplayarak gerçekleştirilmiştir. Şirket hisseleri iki gün boyunca 12 TL’den talep toplamayı sürdürmüştür. Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. hisseleri ilk kez 8 Nisan 2021 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. 

Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin aracı kurum olarak Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’yi tercih ettiği bilinmektedir. Şirket hisseleri birçok endekste yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST ANA, BİST ULAŞTIRMA, BİST TÜM-100, BİST KATILIM TÜM, BİST TÜM, BİST İSTANBUL ve BİST HİZMETLER bulunmaktadır. Bini aşkın çalışana sahip olan Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin halka açıklık oranı yüzde 20,83 olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TUREX hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TUREX yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TUREKS TURIZM TASIMACILIK A.S. hissesi alabilirsin.
TUREX yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.