TTKOM Hisse - Türk Telekomünikasyon A.Ş.

₺43,38

Güncel Fiyat

₺0,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TTKOM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺0,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Taban ₺39,06

Haftalık En Yüksek

₺44,58

Aylık En Yüksek

₺44,58
F/K 9,25

Piyasa Değeri

₺151.830.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

25,72%
Volatilite 6,16%

Açılış Fiyatı

₺0,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺47,70

Haftalık En Düşük

₺39,88

Aylık En Düşük

₺38,20
PD/DD 1,54

Sermaye

₺3.500.000.000,00
Net Kâr ₺16.421.552.000,00

TTKOM - Şirket Hakkında

TTKOM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TTKOM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ÜMÜT ÖNAL

Kuruluş Tarihi

30/06/1994

Halka Arz Tarihi

09.05.2008

Sektör

telekomünikasyon

Çalışan Sayısı

37638

Adres

Örnek Mh. Turgut Özal Bulvarı No:4 Aydınlıkevler Ankara

Merkez

TR

TTKOM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi (A.Ş.), 180 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin köklü telekomünikasyon şirketleri arasında yer alıyor. Geçmişi 19’uncu yüzyılın sonlarına dayanan şirket, geçirdiği önemli dönüşümlerden sonra bugünkü modern ve entegre yapısıyla hizmet sunuyor. Türk Telekom, müşterilerine kesintisiz ve güvenilir iletişim sağlamak için altyapısını sürekli olarak güçlendirerek teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor. Şirket, bu vizyonuyla Türkiye’nin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürüyor.

Türk Telekomünikasyon Hakkında:

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekomünikasyon A.Ş., resmi olarak 30 Haziran 1994 tarihinde Ankara’nın Altındağ ilçesinde kurulmuştur. Türk Telekom, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Şirket sabit telefon, mobil iletişim, internet ve televizyon ürünleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Türk Telekom, 2016 yılında tüm bu hizmetleri tek bir marka altında toplamıştır. Şirket, günümüzde tek isimle hizmet sunmaya devam etmektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., 38 binden fazla çalışanıyla Türkiye’nin her ilinde faaliyet göstermektedir. Şirket sabit erişim hatları, geniş bant bağlantılar, TV hizmetleri ve mobil abonelikler gibi birçok alanda 17,3 milyon aboneye hizmet vermektedir. 

Türk Telekom ayrıca çeşitli iştiraklerle geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bunlar arasında mobil operatör TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., geniş bant hizmet sağlayıcısı TTNET A.Ş., yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. ve bir dizi diğer teknoloji ve iletişim şirketi bulunmaktadır. Türk Telekom, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanında müşterilerine kesintisiz hizmet sunma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., 9 Mayıs 2008 tarihinde 4,60 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da TTKOM hisse koduyla işlem görmektedir. Türk Telekomünikasyon hisseleri BİST İletişim, BİST Hizmetler, BİST Yıldız, BİST Ankara, BİST Temettü 25, BİST 100, BİST Tüm, BİST Sürdürülebilirlik, BİST 50 ve BİST 100-30 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TTKOM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TTKOM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TURK TELEKOMUNIKASYON A.S. hissesi alabilirsin.
TTKOM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.