TRGYO Hisse - Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺46,16

Güncel Fiyat

₺24.364.382,54

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.86 (1.9%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TRGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺46,16

Satış

₺46,16

Günlük Değişim %

1,90%
Günlük Hacim (TL) ₺24.364.382,54
Taban ₺40,78

Haftalık En Yüksek

₺48,90

Aylık En Yüksek

₺49,70
F/K 3,65

Piyasa Değeri

₺46.160.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

10,98%
Volatilite 2,08%

Açılış Fiyatı

₺45,30

Alış

₺46,12

Günlük Değişim (TL)

₺0,86
Tavan ₺49,82

Haftalık En Düşük

₺44,20

Aylık En Düşük

₺44,20
PD/DD 0,64

Sermaye

₺1.000.000.000,00
Net Kâr ₺12.638.978.000,00

TRGYO - Şirket Hakkında

TRGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TRGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Aziz Torun

Kuruluş Tarihi

20/09/1996

Halka Arz Tarihi

15.10.2010

Sektör

Gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak

Çalışan Sayısı

187

Adres

Rüzgarlıbahçe Mahallesi Özalp Çıkmazı No: 4 34805 Beykoz/İstanbul

Merkez

TR

TRGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Aziz Torun tarafından kurulan Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) 1977 yılından beri faaliyet göstermeye devam ediyor. Gayrimenkul geliştirme sektöründe faal olan ve Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ev, ofis ve alışveriş merkezi gibi eğlence tesislerinin geliştirilmesi alanında çalışmalarını yürütüyor. Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin bağlı ortakları arasında TRN Otel İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş., TTA Gayrimenkul Yatırım Geliştirme ve Yönetim A.Ş., Netsel Turizm Yatırımları A.Ş. ve Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bulunuyor.

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Aziz Torun, Mehmet Torun, Mahmut Karabıyık, İsmail Kazanç, Ferda Besli, Kenan Yavuz ve Mehmet Emre Çamlıbel yer almaktadır. Hisse sentleri Yıldız Pazar’da işlem gören Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunmaktadır. Şirket gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermektedir.

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 13, 14 ve 15 Ekim 2010 tarihlerinde talep toplayarak halk arz edilmiştir. Şirketin halka arz fiyatının 7,30 TL olduğu bilinmektedir. Şirketin hisseleri ilk kez 21 Ekim 2010 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halka arz işlemini İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı şirketiyle gerçekleştirmiştir. 

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senetleri pek çok endekste bulunmaktadır. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BİST YILDIZ, BİST MALİ, BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT. bulunmaktadır. 2023 yılının Ekim ayı itibari ile 33.34 TL ile işlem gören Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına ve projelere yatırım yapmayı sürdürmektedir. Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gerçekleştirdiği projelerle bulunduğu sektörün öncülerinden biri olarak anılmayı başarmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TRGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TRGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TORUNLAR GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
TRGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.