TMPOL Hisse - Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

₺80,50

Güncel Fiyat

₺11.227.680,35

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.5 (0.63%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TMPOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺80,50

Satış

₺80,85

Günlük Değişim %

0,63%
Günlük Hacim (TL) ₺11.227.680,35
Taban ₺72,45

Haftalık En Yüksek

₺81,45

Aylık En Yüksek

₺100,00
F/K 59,98

Piyasa Değeri

₺1.141.087.500,00

Yabancı Oranı (%)

3,05%
Volatilite 4,50%

Açılış Fiyatı

₺80,35

Alış

₺80,50

Günlük Değişim (TL)

₺0,50
Tavan ₺88,55

Haftalık En Düşük

₺72,90

Aylık En Düşük

₺72,90
PD/DD 2,45

Sermaye

₺14.175.000,00
Net Kâr ₺19.022.944,00

TMPOL - Şirket Hakkında

TMPOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TMPOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

31/07/2007

Halka Arz Tarihi

09.12.2013

Sektör

POLİMER PLASTİK LEVHA ÜRETİMİ

Çalışan Sayısı

104

Adres

Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 5.Cadde No:9 Melikgazi/Kayseri

Merkez

TR

TMPOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) termo plastik levha üretim endüstrisinin öncülerinden biri olarak anılıyor. Şirket ürettiği yüksek kalitede levhalar ile dünya çapında çözüm ortaklarından biri olmayı başarıyor. Üretim tesislerinde ileri teknolojiye sahip makineleriyle üretimlerine devam eden Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin yıllık 9 bin ton üretim kapasitesi bulunuyor. Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin ortakları arasında Tevfik Gemici, İbrahim Ahmet Samancı, Mehmet Gemici, Mustafa Uğur Eskici ve Hasan Ahmet Eskici yer alıyor.

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret Hakkında:

2007 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine başlayan Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. polimer plastik levha başta olmak üzere otomotiv, banyo, mobilya, medikal, beyaz eşya ve açık hava reklam sektörünün önemli girdilerinden birini oluşturan çalışmaları sürdürmektedir. Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin ana merkezi Kayseri, Melikgazi’de yer almaktadır. Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş., Türkiye’de sektörün öncüsü olmasını sağlayacak projelerini hız kesmeden yürütmeye devam etmektedir.

Halka arz edilmiş bir şirket olan Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin Alt Pazar’da işlem gören hisse senetleri bulunmaktadır. Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. TMPOL hisse kodu ile Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirketin hisse senetlerinin dahil olduğu endeksler arasında BİST KİMYA, PETROL, PLASTİK, BİST KOBİ SANAYİ, BİST KAYSERİ, BİST TÜM, BİST SINAİ ve BİST TÜM-100 bulunmaktadır. 

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. ilk olarak 9 ila 10 Aralık 2013 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Hisse senetleri ilk işlemini 16 Aralık 2013 tarihinde 6,62 TL’den görmüştür. Neta Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla halka arz edilen Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. 2023 yılının Ekim ayında 68 TL’den işlem görmüştür.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TMPOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TMPOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TEMAPOL POLIMER PLASTIK VE INSAAT SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
TMPOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.