TKFEN Hisse - Tekfen Holding A.Ş.

₺56,25

Güncel Fiyat

₺21.980.076,85

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (0.18%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TKFEN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺56,25

Satış

₺56,25

Günlük Değişim %

0,18%
Günlük Hacim (TL) ₺21.980.076,85
Taban ₺50,55

Haftalık En Yüksek

₺56,55

Aylık En Yüksek

₺56,55
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺20.775.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

19,03%
Volatilite 1,07%

Açılış Fiyatı

₺56,40

Alış

₺56,15

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺61,75

Haftalık En Düşük

₺50,90

Aylık En Düşük

₺44,32
PD/DD 0,96

Sermaye

₺370.000.000,00
Net Kâr ₺-1.149.757.000,00

TKFEN - Şirket Hakkında

TKFEN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TKFEN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ALİ AYDIN PANDIR

Kuruluş Tarihi

11/06/1971

Halka Arz Tarihi

16.11.2007

Sektör

Holding

Çalışan Sayısı

11950

Adres

Kültür Mahallesi, Tekfen Sitesi Budak Sokak, A Blok, No:7 Ulus - Beşiktaş 34340 İstanbul

Merkez

TR

TKFEN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Tekfen Holding A.Ş.

Tekfen Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) inşaat, tarım, endüstri, finans, gayrimenkul, dış ticaret ve tekstil alanlarında faaliyet göstermek amacıyla 1956 yılında kuruldu. Necati Akçağlılar, Feyyaz Berker ve Nihat Gökyiğit tarafından temelleri atılan Tekfen Holding A.Ş., bugüne dek milyarlarca dolarlık petrokimya tesisi, köprü, otoyol, toplu konut ve bina projesi hayata geçirdi. Şirket, bugün Türkiye’nin haricinde dış pazarlarda da faaliyet gösteriyor. Tekfen Holding A.Ş. Suudi Arabistan, Rusya, Ukrayna, Kuveyt, Irak, Gürcistan ve Yemen gibi çok sayıda ülkede inşaat ve mühendislik projeleri yürütüyor.

Tekfen Holding Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Tekfen Holding A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. 2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Zekeriya Yıldırım, Murat Girgin, Mehmet N. Erten, Ömer İsmail Tanrıöver, Işık Zeynep Defne Akçağlılar, Sinan K. Uzan, Zeki Ziya Sözen, Şevki Acuner, Sedat Eratalar, Mehmet Aydın Müderrisoğlu ve Ayşe Selen Kocabaş bulunmaktadır. Mühendislik ve taahhüt, kimya, tarımsal sanayi, hizmet ve yatırım alanlarında faaliyet gösteren Tekfen Holding A.Ş., sektörün öncülerinden biri olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tekfen Holding A.Ş. 14-16 Kasım 2007 tarihlerinde 4,70-5,80 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı için aracı kurum olarak İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. Tekfen Holding’in Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemi 23 Kasım 2007 tarihinde gerçekleşmiştir.

Tekfen Holding hisseleri, TKFEN hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST KATILIM TÜM, BIST MALİ, BIST 100, BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KATILIM, BIST HOLDİNG VE YATIRIM, BIST KATILIM 30, BIST KATILIM 50, BIST KATILIM 100, BIST 50, BIST İSTANBUL, BIST TÜM, BIST 100-30, BIST YILDIZ ve BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TKFEN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TKFEN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TEKFEN HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
TKFEN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.