TGSAS Hisse - TGS Dış Ticaret A.Ş.

₺65,95

Güncel Fiyat

₺8.018.112,95

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.95 (1.46%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TGSAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺65,95

Satış

₺65,95

Günlük Değişim %

1,46%
Günlük Hacim (TL) ₺8.018.112,95
Taban ₺59,40

Haftalık En Yüksek

₺69,70

Aylık En Yüksek

₺79,65
F/K 33,82

Piyasa Değeri

₺989.250.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,25%
Volatilite 6,77%

Açılış Fiyatı

₺65,00

Alış

₺65,05

Günlük Değişim (TL)

₺0,95
Tavan ₺72,50

Haftalık En Düşük

₺60,40

Aylık En Düşük

₺60,40
PD/DD 5,90

Sermaye

₺15.000.000,00
Net Kâr ₺29.251.293,00

TGSAS - Şirket Hakkında

TGSAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TGSAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ALİ TANRIVERDİ

Kuruluş Tarihi

17/07/2012

Halka Arz Tarihi

31.05.2012

Sektör

DIŞ TİCARET SERMAYE ŞİRKETİ

Çalışan Sayısı

17

Adres

Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Yolu No:9 Capital Tower Kat : 1 D:11/12/13/14 Küçükçekmece İSTANBUL TÜRKİYE

Merkez

TR

TGSAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

TGS Dış Ticaret A.Ş.

TGS Dış Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) alanında uzman çalışan kadrosuyla ve benzersiz projeleriyle kendi sektöründe tek lider olabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. TGS Dış Ticaret A.Ş. 300 ihracatçı firmaya aracılık hizmeti sağlıyor. Ayrıca TGS Dış Ticaret A.Ş. hazır giyim ve deri ürünleri ihracatçıları listesinde uzun yıllardır ilk sırada yer almayı başarıyor.  TGS Dış Ticaret A.Ş.’in Türkiye'de üretim ve ticaret yapan firmaların ihracat işlemlerini yürüterek Türkiye’ye katma değer sağlayan çalışmalarını sürdürüyor.

TGS Dış Ticaret Hakkında:

TGS Dış Ticaret A.Ş. 1999 yılında Ali Tanrıverdi tarafından kurulmuştur. Şirket ilk yıllarında Sektörel Dış Ticaret Şirketi olarak faaliyet göstermiştir. TGS Dış Ticaret A.Ş. 2004 yılından itibren Dış Ticaret Sermaye Şirketi unvanıyla çalışmalarını devam ettirmektedir. Şirket 2004 yılından itibaren ihracatları ile yurt dşındaki ithalatçı şirketlere aracılık hizmeti vermeye başlamıştır.

Toptan ve perakende ticaret alanında faaliyet gösteren TGS Dış Ticaret A.Ş. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuştur. Şirketin ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır. TGS Dış Ticaret A.Ş. hisseleri 30 ve 31 Mayıs 2012 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirket hisselerinin halka arz işlemi için 5,60 TL’den talep topladığı bilinmektedir.  Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurum ile halka arz edilen TGS Dış Ticaret A.Ş. hisseleri ilk kez 7 Haziran 2012 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır.

TGS Dış Ticaret A.Ş. hisselerinin toplamda 8.598.297 lot fiili dolaşımda paya sahip olduğu bilinmektedir. TGSAS hisse kodu ile işlem gören TGS Dış Ticaret A.Ş. hisseleri pek çok borsa endeksinde bulunmaktadır. Bu endeksler arasında BİST TİCARET, BİST TÜM, BİST İSTANBUL, BİST GERİ ALIM, BİST TÜM-100  ve BİST HİZMETLER yer almaktadır. TGS Dış Ticaret A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı ise yüzde 57,23 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TGSAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TGSAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TGS DIS TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
TGSAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.