TEZOL Hisse - Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺18,49

Güncel Fiyat

₺60.174.791,41

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.14 (0.76%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TEZOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺18,49

Satış

₺18,49

Günlük Değişim %

0,76%
Günlük Hacim (TL) ₺60.174.791,41
Taban ₺16,65

Haftalık En Yüksek

₺18,62

Aylık En Yüksek

₺21,50
F/K 13.025,40

Piyasa Değeri

₺8.135.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,11%
Volatilite 1,47%

Açılış Fiyatı

₺18,36

Alış

₺18,48

Günlük Değişim (TL)

₺0,14
Tavan ₺20,32

Haftalık En Düşük

₺18,25

Aylık En Düşük

₺17,00
PD/DD 2,25

Sermaye

₺440.000.000,00
Net Kâr ₺624.595,00

TEZOL - Şirket Hakkında

TEZOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TEZOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

METİN AVCI

Kuruluş Tarihi

01/02/1969

Halka Arz Tarihi

10.09.2021

Sektör

Temizlik kağıtları (tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve kağıt peçete) üretimi

Çalışan Sayısı

667

Adres

Philsa Cad. No:36, 35860 Torbalı/İzmir

Merkez

TR

TEZOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şükrü Erhan Tezol, Mehmet Ersin Tezol, Mine Makbule Kuşçu, Emine Nesrin Tezol ve Ayşe Selda Tezol ortaklığında hayata geçirilen Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 2001 yılından beri faaliyet göstermeye devam ediyor. Temizlik kağıtları imalatı ve satışıyla birlikte bobin kağıt üretimi yapan şirket, sektörün öncülerinden biri olmasını sağlayacak güçlü üretimler gerçekleştiriyor. İzmir’de kurulan şirket, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda faaliyet gösteriyor. 2001 yılında İzmir’in Bayraklı ilçesinde faaliyet göstermeye başlayan şirket, ileri teknoloji üretimlerle peçete, mutfak havlusu ve tuvalet kağıdı gibi ürünler üretiyor.

Europap Tezol Hakkında:

Ana merkezi İzmir’in Torbalı ilçesinde yer alan Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş., faaliyet gösterdiği alanlarda öncü olmayı başarabilmiş bir şirkettir. Temizlik kağıdı sektöründe üretim gerçekleştiren Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İzmir ve Mersin’de bulunan iki fabrikasıyla toplamda 600’den fazla çalışana sahip olduğu bilinmektedir.

Yılda 86 bin ton kağıt bobin ve 137 bin ton bitmiş ürün üretimi kapasitesine sahip olan Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş., temizlik kağıtlarının imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. 2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Mehmet Ersin Tezol, Semavi Yorgancılar, Reha Haznedaroğlu, Haluk İsmet Köymen ve Cem Akpınar bulunmaktadır.

Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş., 8-9-10 Eylül 2021 tarihlerinde 13,87 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Eşit dağıtım yöntemiyle gerçekleşen halka arzda aracı kurum olarak Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. kullanılmıştır.

Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hisseleri Borsa İstanbul (BIST)’da Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Europap Tezol hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında BIST ORMAN KAĞIT BASIM, BIST SINAİ, BIST TÜM, BIST YILDIZ, BIST KATILIM 100, BIST KATILIM TUM, BIST TÜM-100 ve BIST İZMİR yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TEZOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TEZOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EUROPAP TEZOL KAGIT SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
TEZOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.