TEKTU Hisse - Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.

₺4,70

Güncel Fiyat

₺86.731.001,17

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.15 (-3.09%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TEKTU Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺4,70

Satış

₺4,71

Günlük Değişim %

-3,09%
Günlük Hacim (TL) ₺86.731.001,17
Taban ₺4,23

Haftalık En Yüksek

₺5,04

Aylık En Yüksek

₺6,22
F/K 33,98

Piyasa Değeri

₺1.410.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,28%
Volatilite 5,15%

Açılış Fiyatı

₺4,84

Alış

₺4,70

Günlük Değişim (TL)

₺-0,15
Tavan ₺5,17

Haftalık En Düşük

₺4,60

Aylık En Düşük

₺4,05
PD/DD 0,34

Sermaye

₺300.000.000,00
Net Kâr ₺41.497.669,00

TEKTU - Şirket Hakkında

TEKTU şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TEKTU ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SONER YILMAZ

Kuruluş Tarihi

06/10/1987

Halka Arz Tarihi

03.08.2000

Sektör

İNŞAAT, TAAHHÜT, TURİZM OTEL İŞLETMECİLİĞİ.

Çalışan Sayısı

138

Adres

Ömer Avni Mah. İnönü Cad. Dersan Han Blok N46 İç Kapı N6 Beyoğlu / İSTANBUL TEL:0212 471 61 16-0212 471 61 19 FAKS:0212 698 97 70

Merkez

TR

TEKTU Ortaklık Yapısı

Missing Image

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar Anonim Şirketi (A.Ş.) 1982 senesinden beri faaliyet gösteriyor. Şirket, inşaat sektöründe hizmet veriyor. Özellikle Karadeniz Bölgesi’nde, medya sektörüne de yön veren isimlerden biri olan Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.’nin bugüne kadar başarılı bir şekilde tamamladığı pek çok projesi bulunuyor. Tek-Art Holding A.Ş. yönetim kurulu onursal başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın katkıları ile kurulan Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. bankacılık ve elektronik sanayi alanlarında da faaliyetler gösteriyor.

Tek – Art İnşaat Hakkında:

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. 1982 senesinde kurulmuştur. Şirketin kuruluşu Tek-Art Holding A.Ş. yönetim kurulu onursal başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın katkıları ile gerçekleştirilmiştir. Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. öncelikli olarak inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Şirket özellikle Karadeniz Bölgesi’nde inşaatın yanı sıra medya sektörüne yön veren isimlerden biri haline gelmiştir.

Şirketin en büyük projelerinden biri Zigana Tatil Köyü olarak bilinmektedir. Zigana Tatil Köyü; Antalya’da yer alan 5 yıldızlı bir otel işletmesidir. Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. yaptığı projelerle turizm alanında büyük başarılara imza atmıştır. Şirket tarafından yapılan projeler her daim göze hitap eden ve konforlu alanlar oluşturan projeler olmuştur. Şirket tarafından yapılan bir diğer büyük proje ise Yeni Resort Zigana Alaçatı olmaktadır.

Günümüzde Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.’nin faaliyetleri yalnızca inşaat sektörü bulunmamaktadır. Şirket inşaat sektörüyle birlikte enerji, medya ve turizm sektöründe de faaliyetlerine devam etmektedir. Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. projeleri arasında Kadıköy Belediye Binası, Halkalı Toki Evleri, İstoç Toptancılar Çarşısı, Fenerbahçe Marina, Adana Organize Sanayi Bölgesi, Arnavutköy Karakolu, Keşan Spor Salonu, Malatya 2. Ordu Komutanlığı ve Tuzla Deniz Harp Okulu gibi pek çok proje yer almaktadır.

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. hisseleri 3 Ağustos 2008 senesinde 2 TL sabit fiyat ile halka arz olmuştur. Şirket hisseleri TEKTU hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TEKTU hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TEKTU yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TEK-ART INSAAT TICARET TURIZM SANAYI VE YATIRIMLAR A.S. hissesi alabilirsin.
TEKTU yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.