TDGYO Hisse - Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺11,43

Güncel Fiyat

₺20.170.421,30

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (0.88%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TDGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺11,43

Satış

₺11,44

Günlük Değişim %

0,88%
Günlük Hacim (TL) ₺20.170.421,30
Taban ₺10,29

Haftalık En Yüksek

₺11,85

Aylık En Yüksek

₺14,05
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺788.670.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,93%
Volatilite 3,97%

Açılış Fiyatı

₺11,40

Alış

₺11,43

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺12,57

Haftalık En Düşük

₺11,22

Aylık En Düşük

₺11,09
PD/DD 3,28

Sermaye

₺69.000.000,00
Net Kâr ₺-80.259.779,00

TDGYO - Şirket Hakkında

TDGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TDGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

TAHSİN UÇARDAĞ

Kuruluş Tarihi

09/08/2007

Halka Arz Tarihi

16.02.2018

Çalışan Sayısı

5

Adres

Eğitim Mah. Poyraz Sk. Er Togay İş Merkezi No : 3 İç Kapı No : 21 Kadıköy / İstanbul

Merkez

TR

TDGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), yabancı sermayeli bir firma olarak 6 Eylül 2006 tarihinde Türkiye'de  faaliyet göstermeye başladı. Şirket, günümüzde hala gayrimenkul alanında hizmet veriyor. Trend GYO’nun danışmanlık gösterdiği projeleri arasında otel, rezidans, üniversite binaları ve konutlar bulunuyor.  2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Hamid Abdullah Hussein Al-Ahmar, Hisham Younis Yahya Qafisheh, Osama Yahya O Felali, Saleh Mabrouk O Mangoush, Orhan Albayrak ve Mustafa Saka yer alıyor.

Trend GYO Hakkında:

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., talep edilen projeleri analiz etmekte ve piyasa beklentilerini belirlemektedir. Uygun konum ve yöntemlerle dünya standartlarında hizmet veren ve müşteri memnuniyeti sağlayan Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. 

Sektöründe önemli bir yer edinen Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., otel ve rezidans gibi pek çok farklı yapının gayrimenkul geliştirmesi ve inşaatı alanında aktif rol oynamaktadır. Gayrimenkule dayalı portföy işletmeciliği alanında faaliyet gösteren Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., hizmet listesini genişletmeye çalışmaktadır. Şirketin merkezi İstanbul’da yer almaktadır.

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 15-16 Şubat 2018 tarihinde 1,52 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı için aracı kurum olarak Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. Trend GYO’nun Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlemi 23 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşmiştir.

Trend GYO hisseleri, TDGYO hisse koduyla Alt Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST TÜM-100, BIST TÜM, BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT, BIST MALİ ve BIST KATILIM TÜM yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TDGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TDGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TREND GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
TDGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.