SNPAM Hisse - Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş.

₺87,95

Güncel Fiyat

₺1.925.670,35

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SNPAM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺87,95

Satış

₺87,95

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺1.925.670,35
Taban ₺79,20

Haftalık En Yüksek

₺89,95

Aylık En Yüksek

₺115,90
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺11.433.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 2,27%

Açılış Fiyatı

₺89,95

Alış

₺87,90

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺96,70

Haftalık En Düşük

₺77,05

Aylık En Düşük

₺77,05
PD/DD 8,85

Sermaye

₺130.000.000,00
Net Kâr ₺-9.035.013,00

SNPAM - Şirket Hakkında

SNPAM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SNPAM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

30/12/1981

Halka Arz Tarihi

12.12.1994

Sektör

Pamuk ipliği, suni sentetik iplik, örgü kumaş

Çalışan Sayısı

103

Adres

Demirtaş Dumlupınarosb Mah.İstanbul Cad. No: 570 Osmangazi/Bursa P.K. 499 16250

Merkez

TR

SNPAM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş.

Sönmez Pamuklu Sanayii Anonim Şirketi (A.Ş.) suni, pamuklu, sentetik ve dairesel örme kumaşların imalatı ve pazarlaması alanında hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye merkezli bir şirket olan Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., kumaş boyama, kumaşların imalat ve pazarlaması gibi pek çok farklı alanda faaliyet gösteriyor. Şirketin ürün portföyü içerisinde viskoz, polyester, liyosel, parlak ve mat filament bulunuyor. Müşteri talebine göre farklı üretimler gerçekleştiren ve müşterilerinin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamayı hedefleyen Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., uzun yıllardır tekstil ve giyim endüstrisinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sönmez Pamuklu Hakkında:

Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., Sönmez Holding tarafından kurulmuş bir şirket olarak bilinmektedir. Sönmez Holding’e bağlılığını devam ettirmekte ve üretimlerini bu çatı altında gerçekleştirmektedir. Sönmez Holding, Ali Osman Sönmez tarafından 1975 yılında kurulmuştur.

Bursa'nın en büyük özel kuruluşlarından biri olan ve Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş.’ye de sahip olduğu bilinen şirket, bugün pek çok farklı alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin iştirakleri arasında Sönmez A.S.F. SAN. A.Ş., Sönmez Filament A.Ş. ve Sönmez. Çimento Yapı ve Madencilik A.Ş. gibi önemli şirketler yer almaktadır.

Giyim ve tekstil endüstrisinde hizmet vermeye devam etmekte olan Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., üretimlerinde teknolojinin hiçbir zaman gerisinde kalmamaktadır. Şirket, pek çok farklı alanda yurt dışına ihraç gerçekleştirmektedir. Giyim endüstrisinde meydana gelen tekstil ihtiyacını başarılı şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., gerçekleştirdiği başarılı ve yenilikçi çalışmalar sayesinde sektörün öncülerinden biri olmayı başarmış bir şirket olarak bilinmektedir.

Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş., 12-13 Aralık 1994 tarihlerinde YTL öncesi 4000 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 26 Aralık 1994 olarak bilinmektedir. Aracı kurum olarak Körfez Yatırım tercih edilmiştir. Şirket, SNPAM hisse koduyla Piyasa Öncesi İşlem Platformunda işlem görmektedir. Fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 3,94, fiili dolaşımdaki payın ise 5,122,224 lot olduğu bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SNPAM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SNPAM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SONMEZ PAMUKLU SANAYII A.S. hissesi alabilirsin.
SNPAM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.