SNKRN Hisse - Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.

₺48,90

Güncel Fiyat

₺1.802.748,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.1 (-2.2%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SNKRN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺48,90

Satış

₺48,90

Günlük Değişim %

-2,20%
Günlük Hacim (TL) ₺1.802.748,50
Taban ₺44,02

Haftalık En Yüksek

₺52,00

Aylık En Yüksek

₺58,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺383.826.173,40

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 6,20%

Açılış Fiyatı

₺52,00

Alış

₺48,72

Günlük Değişim (TL)

₺-1,10
Tavan ₺53,75

Haftalık En Düşük

₺46,20

Aylık En Düşük

₺43,12
PD/DD 5,08

Sermaye

₺7.849.206,00
Net Kâr ₺-33.107.415,00

SNKRN Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

SNKRN - Şirket Hakkında

SNKRN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SNKRN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Bülent Çobanoğlu

Kuruluş Tarihi

31/03/1997

Halka Arz Tarihi

27.02.2015

Sektör

Elektronik güvenlik sistemlerinin satış öncesi ve sonrasında danışmanlık hizmetleriyle entegre çözümler sunmak

Çalışan Sayısı

17

Adres

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. LOFT Residence Apt. A Blok N 201 / 40 Şişli / İstanbul

Merkez

TR

SNKRN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.

Elektronik güvenlik sistemleri entegrasyon firmaları arasında bulunan ve Türkiye için oldukça önemli bir şirket olmaya başaran Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri Anonim Şirketi (A.Ş.) sahip olduğu ortaklık yapısı ve gerçekleştirdiği projeler ile sektörün öncüleri arasında yer alıyor. 200 binden daha fazla kurulu sisteme sahip olan Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuş olmasına rağmen yalnızca yurt içi pazarda faaliyet göstermiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda çalışmalarına devam eden şirket, gerçekleştirdiği projeler ile uluslararası firmalara, mağaza zincirlerine, holdinglere ve konutlara hizmet sunuyor. Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş., sektörün değişen isteklerini başarılı şekilde karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaya özen gösteriyor. 

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri Hakkında:

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Bu tarihten itibaren sürekli kendisini geliştirerek çalışmalarına devam etmiştir. Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. İstanbul’da yer alan ana merkeziyle hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda faaliyet göstermektedir. Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.’nin ortakları arasında Bülent Çobanoğlu bulunmaktadır.

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. 26 ve 27 Şubat 2015 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurum ile halka arzı gerçekleşen Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.’nin 2.680.000 lot paya sahip olduğu bilinmektedir. Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. hisseleri ilk kez 4 Mart 2015 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. Yakın İzleme Pazarı’nda yer alan şirket hisseleri SNKRN hisse kodu kısaltmasıyla pek çok farklı borsa endeksinde yer almaktadır.

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 89,16 olarak bilinmektedir. Şirket hisselerinin volatilite oranı ise 2023 ekim ayı itibarıyla yüzde 14,05 seviyelerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SNKRN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SNKRN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SENKRON SIBER GUVENLIK YAZILIM VE BILISIM COZUMLERI A.S. hissesi alabilirsin.
SNKRN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.