SNICA Hisse - Sanica Isı Sanayi A.Ş.

₺6,68

Güncel Fiyat

₺31.117.573,47

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.09 (1.37%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SNICA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺6,68

Satış

₺6,68

Günlük Değişim %

1,37%
Günlük Hacim (TL) ₺31.117.573,47
Taban ₺5,94

Haftalık En Yüksek

₺7,42

Aylık En Yüksek

₺8,94
F/K 9,28

Piyasa Değeri

₺4.008.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,07%
Volatilite 3,19%

Açılış Fiyatı

₺6,69

Alış

₺6,67

Günlük Değişim (TL)

₺0,09
Tavan ₺7,24

Haftalık En Düşük

₺6,52

Aylık En Düşük

₺6,52
PD/DD 1,39

Sermaye

₺600.000.000,00
Net Kâr ₺431.735.394,00

SNICA - Şirket Hakkında

SNICA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SNICA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

29/01/1982

Halka Arz Tarihi

18.11.2022

Çalışan Sayısı

635

Adres

Kavaklı Mahallesi İstanbul Caddesi Sanica Blok No:10 İç Kapı No:1 - 34520 Beylizdüzü/İstanbul

Merkez

TR

SNICA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Sanica Isı Sanayi A.Ş.

1982 yılında temelleri atılan Sanica Isı Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) banyo ve SPA grubu ürünleriyle faaliyet göstermeye başlıyor. Şirket ilerleyen zamanlarda rezervuar, ısı ve tesisat, kombi, altyapı ve üstyapı, cam, elektrikli forklift ve istif makineleri grubu olmak üzere toplam yedi ana grupta üretimine devam ediyor. İki ülkede yedi farklı tesiste üretim yapan ve ürünlerini elliden fazla ülkeye ihraç eden Sanica Isı Sanayi A.Ş. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuş olmasına rağmen hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda aktif bir rol oynuyor. Fatinoğlu Holding’in bir kuruluşu olan Sanica Isı Sanayi A.Ş. sektörün öncüsü olmasını sağlayacak faaliyetler yürütürken kalite, güvenilirlik, sağlık ve yeniliği her zaman birinci planda tutuyor. 

Sanica Isı Sanayi Hakkında:

Ana merkezi İstanbul’da bulunan Sanica Isı Sanayi A.Ş. sektörün öncüsü olmasını sağlayacak faaliyetler yürütmektedir. Şirketin birçok farklı alanda başarılı çalışmalara imza atarak hem yurt içinde hem de yurt dışında adını duyurmayı başarmaktadır. Bu sayede kendisini geliştirerek üretimlerine devam etmektedir.

Sanica Isı Sanayi A.Ş. 15, 16 ve 17 Kasım 2022 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Sanica Isı Sanayi A.Ş. halka arzı için aracı kurum olarak Gedik yatırım Menkul Değerler A.Ş.’yi tercih etmiştir. Oransal dağıtım yöntemiyle halka arz edilen şirketin halka arz için talep edilen fiyatı 20,03 TL olarak açıklanmıştır. Yıldız Pazar’da işlem gören Sanica Isı Sanayi A.Ş. hisseleri ilk kez 24 Kasım 2022 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. 

Sanica Isı Sanayi A.Ş. hisseleri SNICA hisse kodu kısaltmasıyla pek çok farklı borsa endeksinde işlem görmeyi sürdürmektedir. Bu endeksler arasında BİST YILDIZ, BİST TÜM 100, BİST METAL EŞYA, MAKİNA, BİST HALKA ARZ, BİST TÜM, BİST MAKİNA ve BİST SİNAİ yer aldığı bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SNICA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SNICA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SANICA ISI SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
SNICA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.