SKYLP Hisse - Skyalp Finansal Teknolojiler

₺122,00

Güncel Fiyat

₺41.071.305,80

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺8.1 (7.11%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SKYLP Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺122,00

Satış

₺122,00

Günlük Değişim %

7,11%
Günlük Hacim (TL) ₺41.071.305,80
Taban ₺109,80

Haftalık En Yüksek

₺122,00

Aylık En Yüksek

₺147,50
F/K 24,04

Piyasa Değeri

₺1.159.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

5,74%
Volatilite 6,15%

Açılış Fiyatı

₺116,10

Alış

₺121,40

Günlük Değişim (TL)

₺8,10
Tavan ₺134,20

Haftalık En Düşük

₺107,00

Aylık En Düşük

₺107,00
PD/DD 7,75

Sermaye

₺9.500.000,00
Net Kâr ₺48.217.123,00

SKYLP - Şirket Hakkında

SKYLP şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SKYLP ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

10/06/2005

Halka Arz Tarihi

30/05/2012

Sektör

BANKACILIK, TELEKOMÜNIKASYON, ILAÇ VE HIZLI TÜKETIM MAMULLERI SEKTÖRLERI ÖNCELIKLI OLARAK ÖZEL SEKTÖR VE KAMU IŞLETMELERI VE KAMU KURULUŞLARI ILE BUNLARIN YÖNETIMLERINE, ÇALIŞANLARINA, GERÇEK VE TÜZEL KIŞILERE, FAALIYETLERINDE ETKINLIK VE VERIMLILIĞI GÖZETEREK KURUM PERFORMANSINI ARTTIRICI ORGANIZASYONEL GELIŞIM, DEĞIŞIM YÖNETIMI, YÖNETICILIK VE LIDERLIK BECERILERINI GELIŞTIRME, MÜŞTERI ODAKLI, YÜKSEK PERFORMANSLI KURUM KÜLTÜRÜ YARATMA, SATIŞ ETKINLIĞI SAĞLAMA, ALANLARINDA DANIŞMANLIK, ARAŞTIRMA, GELIŞTIRMEK HIZMETLERI, ILE BUNLARIN EĞITIM HIZMETLERINI YAPMAK, YAPTIRMAK, SAĞLAMAK, BU KONULARLA ILGILI OLARAK ÜST DÜZEY YÖNETICI TOPLANTILARI, KONFERANS VE ZIRVELER, ORGANIZE ETMEK, ETTIRMEK. YÜRÜRLÜKTEKI ILGILI MEVZUATLARA RIAYET ETMEK KAYDIYLA MENKUL KIYMET DANIŞMANLIĞI VE DIĞER YATIRIM BANKACILIĞI KAPSAMINDAKI FAALIYETLER HARIÇ OLMAK ÜZERE YÖNETIM DANIŞMANLIĞI HIZMETLERI VERMEKTIR.

Adres

İnkılap Mahallesi, Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi, No:4/2 D:7 Ümraniye/İstanbul

Merkez

TR

SKYLP Ortaklık Yapısı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SKYLP hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SKYLP yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SKYALP FINANSAL TEKNOLOJILER VE DANISMANLIK A.S. hissesi alabilirsin.
SKYLP yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.