SAMAT Hisse - Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

₺44,50

Güncel Fiyat

₺19.371.275,92

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.44 (1%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SAMAT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺44,50

Satış

₺44,50

Günlük Değişim %

1,00%
Günlük Hacim (TL) ₺19.371.275,92
Taban ₺39,66

Haftalık En Yüksek

₺44,98

Aylık En Yüksek

₺53,15
F/K 154,56

Piyasa Değeri

₺1.628.700.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,26%
Volatilite 2,41%

Açılış Fiyatı

₺44,06

Alış

₺44,44

Günlük Değişim (TL)

₺0,44
Tavan ₺48,46

Haftalık En Düşük

₺42,66

Aylık En Düşük

₺40,68
PD/DD 4,36

Sermaye

₺36.600.000,00
Net Kâr ₺10.537.732,00

SAMAT - Şirket Hakkında

SAMAT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SAMAT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Ali Keleş

Kuruluş Tarihi

22/09/2020

Halka Arz Tarihi

17.06.2011

Sektör

Matbaacılık, Kağıtçılık, Kırtasiyecilik

Çalışan Sayısı

115

Adres

ESENBOĞA YOLU 22. KM. BALIKHİSAR MAH. KÖY İÇİ NO:692 AKYURT / ANKARA

Merkez

TR

SAMAT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

1982 yılında kağıt ürünleriyle ticari faaliyetine başlayan ve zaman içerisinde faaliyet alanlarını genişleten Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.), günümüzde kağıt ve kırtasiyecilik sektöründe hizmet veren en önemli şirketlerden biri olmayı başarıyor. Şirketin geniş bir faaliyet alanına sahip olması hem basım öncesi hem de basım ve basım sonrası işlemlerin teknoloji ağırlıklı şekilde yapılmasını sağlıyor. Saray Matbaacılık, Türkiye'nin önde gelen matbaacılık şirketlerinden biri olmayı başaracak özellikleriyle öne çıkıyor.

Saray Matbaacılık Hakkında:

Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Ali Keleş, Raşit Kuru, Rana Yıldırım, Celalettin Keleş ve Metin Kuru ortaklığında açılmıştır. Ülke pazarı ve global pazarlarda hizmet veren Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin geniş bir faaliyet alanına sahip olduğu bilinmektedir. Şirket, kağıt ve kırtasiye ürünlerinin üretimini son teknoloji yöntem ve stratejilerle gerçekleştirmektedir. 

Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş., web ofset baskı sistemleri konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak anılmaktadır. Profesyonel ve ticari hizmetler endüstrisinde, endüstriyel ürün ve hizmetler sektöründe çalışmalar gerçekleştirmektedir. Şirket İngiltere, İsviçre, Macaristan, Yunanistan ve İsrail başta olmak üzere pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Şirketin servisleri arasında baskı hazırlık, film, renk ayrımı, kalıp hizmetleri, baskı öncesi katalog ve afiş broşürü tasarımı gibi pek çok farklı alan bulunmaktadır. Saray Matbaacılık, baskı sistemleri konusunda gelişmiş bir teknolojiyle hizmet vermektedir.

Saray Matbaacılık, 17.06.2011 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin borsadaki ilk işlem tarihi 24.06.2011’dir. Borsa İstanbul (BİST)’da SAMAT hisse koduyla işlem gören şirket BİST ORMAN KAĞIT BASIM, BİST SINAİ, BİST ANA, BİST TÜM-100, BİST ANKARA ve BİST KOBİ SANAYİ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SAMAT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SAMAT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ARAY MATBAACILIK KAGITCILIK KIRTASIYECILIK TICARET VE SANAYI A.S hissesi alabilirsin.
SAMAT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.