SAFKR Hisse - Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺44,50

Güncel Fiyat

₺48.037.012,54

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.4 (3.25%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SAFKR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺44,50

Satış

₺44,54

Günlük Değişim %

3,25%
Günlük Hacim (TL) ₺48.037.012,54
Taban ₺40,06

Haftalık En Yüksek

₺45,00

Aylık En Yüksek

₺45,00
F/K 18,33

Piyasa Değeri

₺1.568.625.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,32%
Volatilite 3,39%

Açılış Fiyatı

₺43,58

Alış

₺44,50

Günlük Değişim (TL)

₺1,40
Tavan ₺48,94

Haftalık En Düşük

₺40,60

Aylık En Düşük

₺38,30
PD/DD 2,72

Sermaye

₺35.250.000,00
Net Kâr ₺85.566.431,00

SAFKR - Şirket Hakkında

SAFKR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SAFKR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Kadir ERBAŞ

Halka Arz Tarihi

11.01.2018

Sektör

Klima. Frigorifik soğutucu üretimi

Çalışan Sayısı

208

Adres

Ulukent Sanayi Bölgesi 1. Askeri Hava Lojmanları karşısı, Ulukent-Menemen/İzmir

Merkez

TR

SAFKR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1988 senesinde İzmir’de kurulan Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) klima ve soğuk hava tesisleri alanlarında faaliyet gösteriyor. Şirketin merkezi İzmir’in Menemen ilçesinde yer alıyor. Bununla birlikte şirketin İstanbul ve Adana’da da şubeleri bulunuyor. Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. raylı sistemler, gıda sektörü, savunma sanayi ve motorlu araçlar sektörleri başta olmak üzere pek çok sektör için soğutma sistemleri üretiyor. Şirketin Safkar ve Penguen adında iki adet tescilli markası bulunuyor.

Safkar Ege Soğutmacılık Hakkında:

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1998 senesinde kurulmuştur. Şirket soğuk hava tesisleri ve klima alanlarında faaliyet göstermektedir. Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. raylı sistemler, gıda sektörü, savunma sanayi ve motorlu araçlar sektörleri başta olmak üzere pek çok sektör için soğutma sistemleri üretmektedir.

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kayıtlı sermaye tavanı 75 milyon TL olarak bilinmektedir. Çalışmalarının bir kısmını klima sektöründe yürüten şirket otobüs kliması, midibüs kliması, minibüs kliması, savunma sanayine yönelik klimalar ve raylı sistem kliması geliştirmektedir. Şirket klimaların yanı sıra soğutucular ve yedek parçaların üretimini de yapmaktadır. Gıda, ilaç vb. malzemeler için müşteri talepleri doğrultusunda iklimlendirme cihazları üretmektedir.

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2018 senesinde İstanbul Mahmutbey metrosu için raylı sistem üretimi gerçekleştiren Hyundai Eurotem Demiryolları A.Ş.’nin proje ortağı olmuştur. Söz konusu proje dört yılda tamamlanmıştır.

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 11 Ocak 2018 tarihinde 1,98 TL sabit fiyat ile halka arz edilmiştir. Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri SAFKR hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SAFKR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SAFKR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SAFKAR EGE SOGUTMACILIK KLIMA SOGUK HAVA TESISLERI A.S. hissesi alabilirsin.
SAFKR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.