RYSAS Hisse - Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.

₺50,75

Güncel Fiyat

₺28.332.174,87

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.77 (1.54%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

RYSAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺50,75

Satış

₺50,75

Günlük Değişim %

1,54%
Günlük Hacim (TL) ₺28.332.174,87
Taban ₺45,68

Haftalık En Yüksek

₺50,95

Aylık En Yüksek

₺52,40
F/K 34,25

Piyasa Değeri

₺25.375.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

59,50%
Volatilite 4,26%

Açılış Fiyatı

₺49,98

Alış

₺50,50

Günlük Değişim (TL)

₺0,77
Tavan ₺55,80

Haftalık En Düşük

₺44,52

Aylık En Düşük

₺44,52
PD/DD 7,60

Sermaye

₺500.000.000,00
Net Kâr ₺740.824.604,00

RYSAS - Şirket Hakkında

RYSAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. RYSAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

24/04/1989

Halka Arz Tarihi

02.02.2006

Sektör

Taşımacık ve Lojistik

Çalışan Sayısı

11

Adres

Küçük Çamlıca Mahallesi Erkan Ocaklı Sokak No:13 Üsküdar/İstanbul

Merkez

TR

RYSAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında lojistik faaliyetleri yürüten Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), otomotiv sanayi başta olmak üzere pek çok sektörde uluslararası nakliye hizmeti sağlıyor. Almanya ve İngiltere başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde fulltruck ve parsiyel taşıma hizmetini başarılı bir şekilde sürdürüyor. 1989 yılında Durmuş Döven tarafından kurulan Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.’nin bugüne dek inşaat, ithalat ve üretim gibi birçok alanda faaliyet gösterdiği biliniyor. Ankara merkezli olarak kurulan Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş., sektörün öncülerinden biri olarak anılmasını sağlayan işlere imza atmaya devam ediyor.

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Hakkında:

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş., Türkiye'nin ilk halka açık lojistik firması olma özelliği taşımaktadır. Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasında yer almakta ve dünyanın dev şirketlerinden biri olarak anılmaktadır. Şirketin 2 binden fazla çalışana ve bin 200 araçlık özmal kara nakliye filosuna sahip olduğu bilinmektedir. Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş., anahtar teslimiyle müşteriye özel lojistik hizmeti sunmakta ve her gün 4 binden fazla noktaya kara lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulunda 2023 yılı itibarıyla Durmuş Döven, Hasan Rasih Boztepe, Egemen Döven, Ekrem Burcu, Levent Erçel, Erem Ersoy ve Cem Akgün bulunmaktadır.

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş., 2-3 Şubat 2006 tarihlerinde 4,00 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’daki ilk işlem tarihi ise 10.02.2006 olarak bilinmektedir.

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş. hisseleri Borsa İstanbulda RYSAS hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında XSIST, XTUMY, XUHIZ, XULAS, XUTUM, XYLDZ bulunmaktadır. Şirketin 17.250.000 lot paya sahip olduğu ve fiili dolaşımdaki payının 136.562.837 lot olduğu bilinmektedir. Fiili dolaşımdaki pay oranı ise yüzde 27,31’dir. Aracı kurum olarak Finans Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tercih edilmiştir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl RYSAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına RYSAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
RYSAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.