RNPOL Hisse - Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş.

₺28,34

Güncel Fiyat

₺6.248.517,94

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.14 (0.5%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

RNPOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺28,34

Satış

₺28,38

Günlük Değişim %

0,50%
Günlük Hacim (TL) ₺6.248.517,94
Taban ₺25,38

Haftalık En Yüksek

₺33,66

Aylık En Yüksek

₺35,72
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺850.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,55%
Volatilite 6,17%

Açılış Fiyatı

₺28,72

Alış

₺28,32

Günlük Değişim (TL)

₺0,14
Tavan ₺31,02

Haftalık En Düşük

₺27,86

Aylık En Düşük

₺27,86
PD/DD 1,30

Sermaye

₺30.000.000,00
Net Kâr ₺-25.250.110,00

RNPOL - Şirket Hakkında

RNPOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. RNPOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

09/06/1995

Halka Arz Tarihi

01.12.2021

Adres

KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ MAHALLESİ 20. CADDE NO:33 MELİKGAZİ/KAYSERİ

Merkez

TR

RNPOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş.

1995 yılında temelleri atılan ve kurulduğu yıldan beri faaliyetlerine devam eden Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), polikarbonat ve polipropilen sektörlerinde dünya standartlarında üretim yapıyor. Ürün ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla gelişen teknolojiyi her zaman takip eden ve 20 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin bu alanda öncü şirketlerinden biri haline gelen Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş., çok ortaklı bir şirket olarak varlığını korumaya devam ediyor.

Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret Hakkında:

Sektörün değişen isteklerini ve ihtiyaçlarını gelişen teknolojik yenilikler ile karşılamayı başaran Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş., faaliyet alanını her geçen gün genişletmektedir. Ana Pazar’da işlem gören Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş. kimya, ilaç, petrol, lastik ve plastik ürünleri imalat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Ana merkezi Kayseri’de bulunan Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş. hizmet gösterdiği alanlarda sektörün öncüsü olmayı başarmaktadır.

Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin ortakları arasında Selahattin Yücel ve Ekrem Akbeyaz bulunmaktadır. Şirketin faaliyet alanını genişletmek için her geçen gün çalışmalarına devam ettiği ve gelişen ihtiyaçları başarılı bir şekilde karşıladığı bilinmektedir.

Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş. hisseleri 30 Kasım ile 1 Aralık 2021 tarihinde 9,90 TL ile halka arz edilmiş ve bu halka arz için eşit dağıtım yöntemi tercih edilmiştir. Şirket hisselerinin İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu ile halka arz edildiği bilinmektedir. Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş. hisseleri RNPOL hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul’da ilk kez 6 Aralık 2021 tarihinde işlem görmüştür.

Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş. hisseleri birçok farklı endeks altında işlem görmektedir. Bu endeksler arasında BİST KAYSERİ, BİST KOBİ SANAYİ, BİST ANA, BİST SINAİ, BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST GERİ ALIM, BİST HALKA ARZ, ve BİST KİMYA, PETROL, PLASTİK yer almaktadır. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl RNPOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına RNPOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca RAINBOW POLIKARBONAT SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
RNPOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.