RALYH Hisse - Ral Yatırım Holding A.Ş.

₺217,00

Güncel Fiyat

₺40.101.922,10

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (0.05%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

RALYH Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺217,00

Satış

₺217,00

Günlük Değişim %

0,05%
Günlük Hacim (TL) ₺40.101.922,10
Taban ₺195,30

Haftalık En Yüksek

₺219,80

Aylık En Yüksek

₺219,80
F/K 31,69

Piyasa Değeri

₺13.671.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

8,21%
Volatilite 1,98%

Açılış Fiyatı

₺216,90

Alış

₺216,60

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺238,70

Haftalık En Düşük

₺204,00

Aylık En Düşük

₺182,40
PD/DD 8,09

Sermaye

₺63.000.000,00
Net Kâr ₺431.370.534,00

RALYH - Şirket Hakkında

RALYH şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. RALYH ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

27/08/1976

Halka Arz Tarihi

17.10.1996

Sektör

Çeşitli şirketlerin kurulmasını temin etmek veya sermayelerine katılmak

Çalışan Sayısı

4

Adres

Varlık Mahallesi Yakacık Sokak No: 11/1 Yenimahalle/ANKARA

Merkez

TR

RALYH Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ral Yatırım Holding A.Ş.

Değişime entegre olmak ve verimli iş gücüyle çalışmak adına 1976 yılında temelleri atılan Ral Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) faaliyet göstermeye başladığı günden beri sektörün öncüsü olmaya aday çalışmalar yürütüyor. Ankara merkezli olarak faaliyetlerine devam eden ve hayata yatırım yapmayı amaçlayan Ral Yatırım Holding A.Ş. iş birliği içerisinde olduğu şirketler için getirisi yüksek alanları saptamayı ve büyümenin formülünü oluşturmayı amaçlıyor. Ral Yatırım Holding A.Ş. iş birliği içerisinde olduğu şirketlerin küreselleşmesine, sürdürülebilir bir şirket haline gelmesine ve rekabet sistemi içerisinde kar elde etmesine yardımcı oluyor. 

Ral Yatırım Holding Hakkında:

Ral Yatırım Holding A.Ş. 1976 yılında Ahmet Zorlu tarafından kurulmuştur. Günümüzde şirketin ortakları arasında Rıza Kandemir ve Ahmet Zorlu bulunmaktadır. Holdingler, yatırım şirketleri ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren Ral Yatırım Holding A.Ş.’ye ait borsada bulunan hisselerin Ana Pazar’da işlem gördüğü bilinmektedir. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Ral Yatırım Holding A.Ş.’nin ana merkezi Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yer almaktadır. Ral Yatırım Holding A.Ş.’nin iştirakleri arasında Gisad Dış Ticaret A.Ş., Trio Teknik Yapı A.Ş., Hera Teknik Yapı A.Ş. ve Ral Yapı Mühendislik A.Ş. bulunmaktadır.

RALYH hisse kodu ile Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören Ral Yatırım Holding A.Ş., 17 Ekim 1996 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirket ilk kez 30 Ekim 1996 tarihinde işlem görmüştür. Ana Pazar’da işlem gören Ral Yatırım Holding A.Ş. toplamda 23,454,500 lot paya sahip olan bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ral Yatırım Holding A.Ş.’ye ait hisse senedi fiyatları 2023 yılının Ekim ayında 73.70 TL’ye ulaşmıştır.

Türkiye merkezli olarak kurulan Ral Yatırım Holding A.Ş.’nin borsada farklı endeksler altında işlem görmektedir. Bu endeksler arasında BİST HOLDİNG ve YATIRIM, BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST KATILIM TUM, BİST ANKARA, BİST KATILIM 100, BİST ANA ve BİST MALİ endeksleri yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl RALYH hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına RALYH yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca RAL YATIRIM HOLDING ANONIM SIRKET hissesi alabilirsin.
RALYH yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.