PRZMA Hisse - Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺35,52

Güncel Fiyat

₺14.016.309,18

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.18 (0.51%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PRZMA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺35,52

Satış

₺35,52

Günlük Değişim %

0,51%
Günlük Hacim (TL) ₺14.016.309,18
Taban ₺31,98

Haftalık En Yüksek

₺40,90

Aylık En Yüksek

₺51,20
F/K 27,38

Piyasa Değeri

₺852.480.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,57%
Volatilite 2,94%

Açılış Fiyatı

₺35,46

Alış

₺35,48

Günlük Değişim (TL)

₺0,18
Tavan ₺39,06

Haftalık En Düşük

₺34,40

Aylık En Düşük

₺30,78
PD/DD 3,18

Sermaye

₺24.000.000,00
Net Kâr ₺31.131.879,00

PRZMA Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

PRZMA - Şirket Hakkında

PRZMA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PRZMA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

METİN KURU

Kuruluş Tarihi

29/07/1998

Halka Arz Tarihi

10.05.2012

Sektör

MATBAACILIK, YAYINCILIK

Çalışan Sayısı

32

Adres

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 75. Yıl Cad. No:21 Hadımköy-Arnavutköy/İSTANBUL

Merkez

TR

PRZMA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1978 senesinde faaliyete başlayan Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), geçmişi başarılarla dolu bir firma olarak faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye merkezli olan şirket baskı, yayıncılık ve toptan kitap satışı alanlarında faaliyet gösteriyor.

Prizma Press Hakkında:

Prizma Press 1978 senesinde kurulmuştur. Şirket, sektörde çok fazla deneyim ve tecrübeye sahiptir. Prizma Press İstanbul merkezli bir firmadır. Matbaacılık alanında her daim öncü konumunda olan Prizma Press, yalnızca alanında uzman matbaa ustalarıyla çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.

Prizma Press her türlü basım ihtiyaçlarına karşılık veren başarılı bir şirkettir. Şirket kağıt, film, boya, matbaacılık ile ilgili tüm kimyasal maddeler, kalıp, hassas ofset baskısı plakası malzemeleri ve makinelerin alım satım, dağıtım, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Prizma Press, bütün eğitim camiasına araştırmacı ve yenilikçi yayınlarla hizmet vermektedir. Piyasaya sunduğu yayınların her biri kaliteli birer baskı örneğidir. Prizma Press piyasaya soktuğu tüm yayınlarda profesyonel grafik çalışmaları, ustaca hazırlanmış sayfa düzenleri ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullanmaktadır.

Alanındaki en başarılı firmalardan biri olan Prizma Press, bu başarılarını girdiği ihalelerde de göstermiştir. Şirket 07 Temmuz 2020 tarihinde Doğa Kolejlerinin 16.473.229,64 TL + KDV tutarındaki ihalesini tek başına almıştır. Sözleşmeye istinaden Prizma Press, Doğa Kolejleri için çıkacak yayınların ham maddesi, basılması, sevkiyatı, bandrollenmesi ve teslimi hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

Prizma Press, 10-11 Mayıs 2012 tarihlerinde 4,00 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Prizma Press hisseleri, Borsa İstanbul (BİST)’da PRZMA hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PRZMA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PRZMA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PRIZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
PRZMA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.