PRDGS Hisse - Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺6,55

Güncel Fiyat

₺10.511.883,76

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.23 (3.64%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PRDGS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺6,55

Satış

₺6,55

Günlük Değişim %

3,64%
Günlük Hacim (TL) ₺10.511.883,76
Taban ₺5,69

Haftalık En Yüksek

₺6,83

Aylık En Yüksek

₺7,69
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.283.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,77%
Volatilite 8,54%

Açılış Fiyatı

₺6,26

Alış

₺6,52

Günlük Değişim (TL)

₺0,23
Tavan ₺6,95

Haftalık En Düşük

₺6,08

Aylık En Düşük

₺6,08
PD/DD 1,00

Sermaye

₺196.000.000,00
Net Kâr ₺-37.612.415,00

PRDGS - Şirket Hakkında

PRDGS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PRDGS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Samet Yıldırım

Kuruluş Tarihi

16/06/2021

Halka Arz Tarihi

15.06.2022

Çalışan Sayısı

3

Adres

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent Plaza Blok No: 173 İç Kapı No: 30 Şişli/İSTANBUL

Merkez

TR

PRDGS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) girişim sermayesi yatırımları, sermaye piyasası araçları ve sermaye piyasası kurulu tarafından belirlenen varlık ve işlemlerden oluşan bir portföy işletme amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. İhraç etme faaliyetleri yürüten ve sektörün öncülerinden biri olmasını sağlayacak projelere imza atan Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., yeni kurulmuş bir şirket olmasına rağmen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek isminden sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor.

Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Hakkında:

2021 yılında kurulan Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Murat Güler ve Güler Yatırım Holding ile ortaklık girişimi bulunmaktadır. Girişim sermayesi yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Şirket elektrik enerjisi üretim tesisi kurmak, işletmeleri kiralamak ve üretilen elektrik enerjisini müşterilere satmak gibi çeşitli faaliyetler göstermektedir. 

Halka açık bir şirket olarak faaliyet gösteren Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ye ait hisse senetleri Ana Pazar’da ve Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senetleri borsada farklı endeksler altında yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST MALİ, BİST ANA, BİST HOLDİNG ve YATIRIM, BİST TÜM ve BİST HALKA ARZ bulunmaktadır.

Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri 9 ve 10 Haziran 2022 tarihlerinde 29 TL’den talep toplayarak eşit dağıtım yöntemi ile halka arz edilmiştir. Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin halka arz işlemi için A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. Şirketin hisse senetleri ilk olarak 15 Haziran 2022 tarihinde Borsa İstanbul’da işlem görmüştür. Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin 2023 yılı ekim ayı itibarıyla 8.18 TL’den işlem gördüğü bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PRDGS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PRDGS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PARDUS GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
PRDGS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.