POLHO Hisse - Polisan Holding A.Ş.

₺14,01

Güncel Fiyat

₺149.186.553,61

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.11 (0.79%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

POLHO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺14,01

Satış

₺14,04

Günlük Değişim %

0,79%
Günlük Hacim (TL) ₺149.186.553,61
Taban ₺12,51

Haftalık En Yüksek

₺14,45

Aylık En Yüksek

₺14,45
F/K 9,63

Piyasa Değeri

₺10.634.170.000,00

Yabancı Oranı (%)

7,81%
Volatilite 1,87%

Açılış Fiyatı

₺13,98

Alış

₺14,02

Günlük Değişim (TL)

₺0,11
Tavan ₺15,29

Haftalık En Düşük

₺13,43

Aylık En Düşük

₺12,73
PD/DD 0,81

Sermaye

₺758.500.000,00
Net Kâr ₺1.104.027.986,00

POLHO - Şirket Hakkında

POLHO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. POLHO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MURAT YILDIRAN

Kuruluş Tarihi

16/06/2000

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Polisan Holding A.Ş. sermayesine ve yönetimine katıldığı şirketler arasında koordinasyonu sağlamak, sevk ve idare edilmelerini temin etmek

Çalışan Sayısı

1127

Adres

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Liman Caddesi No:7 Dilovası-KOCAELİ

Merkez

TR

POLHO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Polisan Holding A.Ş.

2000 senesinde kurulan Polisan Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye’nin köklü grup şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. Şirketin kurulma hedefinin yönetimine katıldığı şirketlerin arasında koordinasyon kurmak, söz konusu şirketlerin sevk ve idare edilmelerinin teminini sağlamak, pazarlama, mali işler, planlama, fon yönetimi ve finansman, insan kaynakları ve hukuk alanlarında gelişmiş tekniklerle hareket etmelerini sağlamak olduğu biliniyor. Polisan Holding, kurulduğu yıldan bu yana faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Polisan Holding Hakkında:

Polisan Holding A.Ş. 2000 senesinde Bitlis ailesi tarafından kurulmuştur. Şirket 2000 senesinde kurulsa da temelleri 1956 senesine kadar uzanmaktadır. Polisan Holding’in faaliyet alanları boya, kimya aktiviteleri ve liman işletmeleridir. Polisan Holding, Bitlis ailesinin bu alanlardaki tüm faaliyetlerini ve yatırımlarını tek çatı altında toplamak adına kurulmuştur.

Polisan Holding, 2006 senesinde gayrimenkul sektörüne yönelik yatırımlar yapmak için yeni bir şirketi daha bünyesine dahil etmiştir ve bununla birlikte globalde de önemli iş ortaklıkları ve yatırımlarda bulunmuştur. Şirket, 2016 senesinde kimya sektörünün dünyadaki önemli markalarından biri olan Dow Chemical ile ortak olmuştur.

Polisan Holding, boya alanında da Kansai Point firmasıyla 2016 senesinde yüzde 50 ortaklık kurmuştur. Polisan Holding’in Yunanistan’da kurulu olan iştiraki Polisan Hellas, 2013 senesinde hizmete girmiştir. Şirket halihazırda Balkanların tek granül pet üreticisidir.

Polisan Holding bünyesindeki grup şirketleri arasında Polisan Kimya Sanayii A.Ş. ,Poliport Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş., Polisan Yapıkim Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Polisan Hellas SA yer almaktadır. Polisan Holding’in iştiraki ise Rohm and Haas Kimyasal Ürünler Üretim Dağıtım ve Ticaret A.Ş’dir.

Polisan Holding, 2012 senesinde 2,25 TL fiyatla halka arz olmuştur. Polisan Holding hisseleri, Borsa İstanbul (BİST)’da POLHO hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl POLHO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına POLHO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca POLISAN HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
POLHO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.