PAPIL Hisse - Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş.

₺120,20

Güncel Fiyat

₺22.441.510,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.8 (-0.66%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PAPIL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺120,20

Satış

₺120,30

Günlük Değişim %

-0,66%
Günlük Hacim (TL) ₺22.441.510,00
Taban ₺108,90

Haftalık En Yüksek

₺128,00

Aylık En Yüksek

₺143,20
F/K 76,30

Piyasa Değeri

₺4.131.875.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,10%
Volatilite 2,89%

Açılış Fiyatı

₺121,10

Alış

₺120,20

Günlük Değişim (TL)

₺-0,80
Tavan ₺133,10

Haftalık En Düşük

₺115,50

Aylık En Düşük

₺115,50
PD/DD 12,92

Sermaye

₺34.375.000,00
Net Kâr ₺54.150.896,00

PAPIL - Şirket Hakkında

PAPIL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PAPIL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ORAL TUGAY TUNTAŞ

Kuruluş Tarihi

18/12/2012

Halka Arz Tarihi

29.11.2019

Sektör

uçtan uca bütünleşik kamu güvenlik sistemleri

Çalışan Sayısı

67

Adres

Mebusevleri Mahallesi Ergin Sokak No:9 06570 Çankaya Ankara

Merkez

TR

PAPIL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş.

Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) Doğan Demir, Necmi Albayrakoğlu, Kafein Yazılım Hizmetleri T.A.Ş. ve diğer ortaklar tarafından 19 Temmuz 1995 tarihinde kuruldu. Biyometri sektöründe faaliyet gösteren Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş., elektronik ve yazılım sektöründe ihtiyaç duyulabilecek ve kamu ihtiyaçlarında da kullanılabilecek ara mamul ve çekirdek teknolojik ürünler üretiyor. Şirketin faaliyetleri arasında son kullanıcıdan ziyade sistem sağlayıcılara ürün sağlamak bulunuyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’nin merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Şirket, Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş. olan bugünkü ünvanını 6 Ağustos 2021 tarihinden beri kullanıyor.

Papilon Savunma Hakkında:

Teknoloji ve bilişim sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş., üretim ağını genişletmeye çalışmaktadır. Şirket, uçtan uca bütünleşik kamu güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Murat Kerimoğlu, Ahmet Çağrı Demirtaş, Doğan Demir, Feyza Arda ve Handan Duray bulunmaktadır. Şirketin genel müdürlüğünü Oral Tugay Tuntaş üstlenmektedir. Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’nin iştirakleri arasında Papil10 Technologies LTD bulunmaktadır.  Şirketin 60’dan fazla personeli mevcuttur.

Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş. 28-29 Kasım 2019 tarihlerinde 4,40 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur.  Şirketin halka arzı için Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir. Papilon Savunma’nın Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemi 6 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşmiştir.

Papilon Savunma, PAPIL hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Papilon Savunma hisseleri BIST BİLİŞİM, BIST GERİ ALIM, BIST TEKNOLOJİ, BIST TEMETTÜ, BIST ANA, BIST TÜM-100, BIST TÜM ve BIST ANKARA endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PAPIL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PAPIL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PAPILON SAVUNMA TEKNOLOJI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
PAPIL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.