PAGYO Hisse - Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺50,60

Güncel Fiyat

₺9.731.036,85

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.84 (1.69%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PAGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺50,60

Satış

₺50,80

Günlük Değişim %

1,69%
Günlük Hacim (TL) ₺9.731.036,85
Taban ₺44,80

Haftalık En Yüksek

₺52,80

Aylık En Yüksek

₺52,80
F/K 1,61

Piyasa Değeri

₺4.402.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,88%
Volatilite 6,91%

Açılış Fiyatı

₺49,34

Alış

₺50,60

Günlük Değişim (TL)

₺0,84
Tavan ₺54,70

Haftalık En Düşük

₺47,00

Aylık En Düşük

₺43,08
PD/DD 0,51

Sermaye

₺87.000.000,00
Net Kâr ₺2.739.750.668,00

PAGYO - Şirket Hakkında

PAGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PAGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Murat BAŞKAYA

Kuruluş Tarihi

02/04/2013

Halka Arz Tarihi

17.05.2013

Sektör

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Çalışan Sayısı

33

Adres

Oran Mahallesi Kudüs Caddesi No:3/318 - Çankaya ANKARA

Merkez

TR

PAGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Panora İşletmecilik Anonim Şirketi (A.Ş.) tarafından hayata geçirilen Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gayrimenkul yatırım ortaklığı sektöründe faaliyet gösteriyor. Türkiye’de faaliyet göstermek için kurulan ve pek çok farklı alanda çalışmalarına devam eden şirketin ana çalışma odağı gayrimenkul yatırım ortaklığı üzerinden ilerliyor. Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sektöründe öncü markalardan biri olabilmek için çalışmalarına ilk günkü tutkuyla devam ediyor.

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 16 Ağustos 2004 tarihinde beş ortaklı 50 bin TL sermaye ile kurulmuştur. Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Salih Bezci, Zekeriya Fındıkoğlu, Sinan Aydın Aygün, Osman Tokur, Mustafa Rifat Hisarcıklıoğlu, Lütfi Baş, Şenol Alparslan ve Vahdettin Ertaş Bulunuyor. Şirketin ortakları arasında ise Salih Bezci, Sinan Aydın Aygün, Mustafa Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Bekir Akar bulunmaktadır.

Türkiye merkezli olarak kurulan, gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi ise Ankara, Çankaya’da yer almaktadır. Şirket hisseleri PAGYO hisse kodu ile Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeyi sürdürmektedir. Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri ilk olarak 15 ila 17 Mayıs 2013 tarihleri arasında talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirket hisseleri ilk kez 23 Mayıs 2013 tarihinde BİST’te işlem görmüştür.

Şirket hisseleri 4,70 TL ile halka arz edilen Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin 21.750,000 lot paya sahip bir şirket olduğu bilinmektedir. Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurumuyla halka arz edilen Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Ana Pazar’da işlem görmektedir. Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin hisseleri Ekim 2023 itibarıyla 36,40 TL’den işlem görmeyi sürdürmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PAGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PAGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PANORA GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
PAGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.