OZGYO Hisse - Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺5,79

Güncel Fiyat

₺8.357.523,07

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OZGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺5,79

Satış

₺5,80

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺8.357.523,07
Taban ₺5,22

Haftalık En Yüksek

₺5,90

Aylık En Yüksek

₺5,93
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.450.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,34%
Volatilite 1,73%

Açılış Fiyatı

₺5,79

Alış

₺5,78

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺6,36

Haftalık En Düşük

₺5,72

Aylık En Düşük

₺5,28
PD/DD 0,34

Sermaye

₺250.000.000,00
Net Kâr ₺-23.593.694,00

OZGYO - Şirket Hakkında

OZGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OZGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ORHAN AKSÜT

Kuruluş Tarihi

05/06/1992

Halka Arz Tarihi

07.09.1994

Sektör

gayrimenkul yatirim ortakligi

Çalışan Sayısı

17

Adres

Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza C Blok K:9 Levent 34330 Beşiktaş / İstanbul

Merkez

TR

OZGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Özderici Holding A.Ş. tarafından kurulan Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin ortakları arasında Ali Uğur Özderici ve Ahmet Özderici yer alıyor. 1992 yılından beri faaliyetlerine devam eden Özderici GYO, yatırım ortaklığı sektöründe hizmet veriyor. Özderici GYO gayrimenkul sektöründe arazi ve proje geliştirme, kentsel dönüşüm alanlarında nitelikli projeler geliştirme, sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde getiri potansiyeli yüksek olan gayrimenkul ve gayrimenkule dayalı projelerde de hizmet veriyor. Özderici GYO, gerçekleştirdiği çalışmalar ve projelerle gayrimenkul ve yatırım sektöründe öncü şirketlerden biri olmayı başarıyor.

Özderici GYO Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Özderici GYO, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü olmayı başarmaktadır. Şirketin ana merkezinin İstanbul, Beşiktaş'ta yer aldığı bilinmektedir. 2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Ali Uğur Özderici, Ahmet Özderici, Meral Özderici, Mehmet Ali Güneysu ve Selim Taylan bulunmaktadır. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını Ali Uğur Özderici üstlenmektedir.

Yurt içi pazarlarda hizmet veren Özderici GYO, bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Getiri elde etmeye imkan tanıyan gayrimenkul çalışmaları yürüten Özderici GYO, banka ve finans gruplarından bağımsız olarak halka açılan ilk faktöring şirketidir.

7 Eylül 1994 tarihinde halka arz edilen Özderici GYO’nun yüzde 48,98 fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilinmektedir. Şirket BIST’da ilk işlemini 21 Ağustos 1995 tarihinde gerçekleştirmiştir. Şirkete dahil hisseler OZGYO hisse koduyla Borsa İstanbul (BIST)’da Ana Pazar’da işlem görmektedir. Özderici GYO hisseleri BIST TÜM, BIST GERİ ALIM, BIST ANA, BIST TÜM-100, BIST MALİ ve BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT. endekslerinde bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OZGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OZGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OZDERICI GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
OZGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.