OYYAT Hisse - Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

₺41,74

Güncel Fiyat

₺9.558.086,78

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.16 (0.38%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OYYAT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺41,74

Satış

₺41,76

Günlük Değişim %

0,38%
Günlük Hacim (TL) ₺9.558.086,78
Taban ₺37,58

Haftalık En Yüksek

₺44,90

Aylık En Yüksek

₺52,65
F/K 8,27

Piyasa Değeri

₺12.522.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

8,22%
Volatilite 5,58%

Açılış Fiyatı

₺42,06

Alış

₺41,74

Günlük Değişim (TL)

₺0,16
Tavan ₺45,90

Haftalık En Düşük

₺40,62

Aylık En Düşük

₺40,62
PD/DD 2,26

Sermaye

₺300.000.000,00
Net Kâr ₺1.514.244.542,00

OYYAT Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

OYYAT - Şirket Hakkında

OYYAT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OYYAT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ERKAN ÜNAL

Kuruluş Tarihi

14/05/1982

Halka Arz Tarihi

04.06.2021

Sektör

Aracı Kurum

Çalışan Sayısı

3

Adres

AYAZAĞA MAHALLESİ KEMERBURGAZ CADDESİ VADİ İSTANBUL PARK SİTESİ 7B BLOK APT. NO: 7 C KAT:18 SARIYER / İSTANBUL

Merkez

TR

OYYAT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Ataer Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) tarafından kurulan Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., yatırım sektöründe öncü bir firma olarak faaliyet göstermeye devam ediyor. Çok ortaklı bir şirket olarak kurulan ve günümüzde bulunduğu sektörde öncü bir faaliyet gösteren Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’in ortaklık yapısında önemli bir rolü Ordu Yardımlaşma Kurumu Oyak Genel Müdürlüğü oynuyor. Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., teknoloji ile ilerleyen vizyona sahip olacak şekilde faaliyet göstermeyi sürdürüyor. Şirket sektörün değişen ihtiyaç ve isteklerini başarılı şekilde karşılamak adına pek çok farklı alanda faaliyet gösteriyor ve bu alanları her geçen gün artırıyor.

Oyak Yatırım Menkul Değerler Hakkında:

Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 1982 yılında Ordu Yardımlaşma Burumu’nun bir iştirakı olarak kurulmuştur. Süresiz bir şirket olarak kurulan ve faaliyetlerini bu şekilde devam eden Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır. 

Şirket faaliyet gösterdiği alanlarda öncü olarak anılmayı başarmaktadır. Aracı kurumlar ve mali kuruluşlar sektöründe aktif bir faaliyet gösteren Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yıldız Pazar ve Kesin Alım Satım Pazarı’nda işlem görmektedir. 

Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hisselerinin 2 ila 4 Haziran 2021 tarihlerinde talep toplayarak halk arz edildiği bilinmektedir. 18,65 TL fiyat ile halka arz sürecini başlatan şirket, bu süreçte eşit dağıtım yöntemini tercih etmiştir. Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hisseleri Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Aracı kurum ile halka arz edilmiştir. Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hisseleri ilk kez 10 Haziran 2021 tarihinde OYYAT hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür.

Şirket hisseleri borsada pek çok endeks altında yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST YILDIZ, BİST TÜM-100, BİST TÜM, BİST ARACI KURUM ve BİST MALİ bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OYYAT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OYYAT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S. hissesi alabilirsin.
OYYAT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.