OYLUM Hisse - Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş.

₺10,18

Güncel Fiyat

₺60.790.335,13

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OYLUM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺10,18

Satış

₺10,18

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺60.790.335,13
Taban ₺9,17

Haftalık En Yüksek

₺10,44

Aylık En Yüksek

₺16,12
F/K 7,11

Piyasa Değeri

₺865.300.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,15%
Volatilite 2,55%

Açılış Fiyatı

₺10,18

Alış

₺10,15

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺11,19

Haftalık En Düşük

₺9,97

Aylık En Düşük

₺9,97
PD/DD 1,42

Sermaye

₺85.000.000,00
Net Kâr ₺121.660.957,00

OYLUM - Şirket Hakkında

OYLUM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OYLUM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

YENER BÜYÜKNALBANT

Kuruluş Tarihi

31/12/2010

Halka Arz Tarihi

26.04.2012

Sektör

GIDA ÜRETİMİ

Çalışan Sayısı

221

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:11 Melikgazi / Kayseri

Merkez

TR

OYLUM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş.

50 yılı aşkın süredir gıda işleme sektöründe faaliyet gösteren Oylum Sınai Yatırımlar Anonim Şirketi (A.Ş.), sade bisküvi, kremalı bisküvi, gofret, kraker, çikolatalı gofret ve çikolata bar ürünleriyle öne çıkıyor. Türkiye merkezli köklü bir aile şirketi olarak faaliyet gösteren Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş., aynı zamanda sakız, reçel, şeker ve helva gibi şekerleme ürünleri de üretiyor. Ülkemizin atıştırmalık ve şekerleme piyasasına yön veren şirket, ürünlerini 20’den fazla ülkeye ihraç ediyor. Türkiye’nin lezzetlerini uluslararası arenada tanıtan Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş., geçmişten günümüze kalitesini korumaya devam ediyor.

Oylum Sınai Yatırımlar Hakkında:

1969 yılında Hacı Mehmet Büyüknalbant tarafından kurulan Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş., Türkiye’de gıda işleme sektöründeki büyük firmalar arasında yer almaktadır. Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş., 1989 yılında REHA Şekerleme’yi bünyesine katarak ilk büyüme adımını atmıştır. Şirket, 2002 yılında ürün bandını genişletmiş ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 16 bin metrekarelik alanda kurulan modern tesisiyle üretim süreçlerini hızlandırmıştır. Şirket, bugün hala geniş bir alanda kurulu olan bu tesiste faaliyet göstermektedir.

Şirketin yönetim kurulu başkanı görevini Yener Büyüknalbant ve yönetim kurulu başkan yardımcılığını Nesibe Büyüknalbant üstlenmektedir. Şirketin yönetim kurulu üyelerinde ise Yeşim Eminel, Hüseyin Cönger ve Mehmet Erkekgil yer almaktadır.

Üç nesil boyunca üretime devam eden bir aile şirketi olan Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş., 2012 yılı itibarıyla Anadolu Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi ile stratejik ortaktır. Şirket, 4 Mayıs 2012 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. 9,1 TL sabit fiyatla halka arz olan Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş.’nin halka açıklık oranı yüzde 82,35’tir. Borsada OYLUM hisse koduyla işlem gören Oylum Sınai Yatırımlar, yatırımcıların sıklıkla tercih ettiği hisse senetleri arasında bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OYLUM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OYLUM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OYLUM SINAI YATIRIMLAR A.S. hissesi alabilirsin.
OYLUM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.