OTTO Hisse - Otto Holding A.Ş.

₺290,00

Güncel Fiyat

₺208.220,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OTTO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺290,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺208.220,00
Taban ₺261,00

Haftalık En Yüksek

₺295,00

Aylık En Yüksek

₺320,00
F/K 52,65

Piyasa Değeri

₺2.214.283.690,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺290,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺319,00

Haftalık En Düşük

₺268,00

Aylık En Düşük

₺268,00
PD/DD 6,74

Sermaye

₺7.635.461,00
Net Kâr ₺42.056.508,00

OTTO - Şirket Hakkında

OTTO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OTTO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

30/12/2011

Halka Arz Tarihi

20.05.2013

Sektör

Yem üretimi, damızlık hayvan yetiştirme

Çalışan Sayısı

18

Adres

Levent Mah. Yosun Sokak No:8 Beşiktaş, İstanbul

Merkez

TR

OTTO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Otto Holding A.Ş.

Otto Capital Danışmanlık A.Ş. tarafından kurulan Otto Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), 1997 yılından beri faaliyet gösteriyor. Şirketin yönetim kurulunda Rıdvan Melih Dinçer, Tuğba Dinçer, Makbule Dinçer, Ahmet Beyhan, Halil Kaan Göksoy, Veyis Enes Torun ve Burak Demiral yer alıyor. Geleneksel piyasaları yeni nesil yatırımlarla buluşturan ve pek çok alanda faaliyet gösteren Otto Holding A.Ş., piyasada yer alan menkul kıymetlere değer katan yatırımlar gerçekleştiriyor. Medya ve eğlence başta olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren Otto Holding A.Ş. AR, AI, gaming, fintech ve electrification alanlarındaki faaliyet ve yatırımlarıyla öne çıkıyor.

Otto Holding Hakkında:

Otto Holding A.Ş., İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir şirkettir. Şirketin ana merkezi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. Otto Holding, üretime başladığı ilk yıllarda dış kaynaklı tavuk yetiştiriciliği ve besi sığırcılığı alanlarında faaliyet gösterse de günümüzde faaliyet alanları genişletmiştir.

Şirket günümüzde hayvancılık ve asgari iletişim ürünleri gibi birbirinden farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Otto Holding, ürünlerini yalnızca yurt içi değil yurt dışı pazarlarda da ihraç etmektedir. Şirket 2021 yılından beri Otto Holding A.Ş. ismi ile faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir. 

OTTO hisse koduyla borsada işlem Otto Holding A.Ş., 20 Mayıs 2013 tarihinde 3,40 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket Borsa İstanbul (BIST)’da  ilk işlemini 27 Mayıs 2013 tarihinde görmüştür. Neta Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla halka arz edilen Otto Holding A.Ş., Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmektedir. Yüzde 48,99 fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilinen Otto Holding A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki payının ise 3.468.980 lot olduğu bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OTTO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OTTO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OTTO HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
OTTO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.