ORGE Hisse - Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.

₺63,15

Güncel Fiyat

₺17.723.870,35

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.7 (-2.62%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ORGE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺63,15

Satış

₺63,25

Günlük Değişim %

-2,62%
Günlük Hacim (TL) ₺17.723.870,35
Taban ₺58,40

Haftalık En Yüksek

₺68,50

Aylık En Yüksek

₺77,70
F/K 23,14

Piyasa Değeri

₺5.052.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

13,33%
Volatilite 2,70%

Açılış Fiyatı

₺64,75

Alış

₺63,10

Günlük Değişim (TL)

₺-1,70
Tavan ₺71,30

Haftalık En Düşük

₺61,90

Aylık En Düşük

₺61,90
PD/DD 3,82

Sermaye

₺80.000.000,00
Net Kâr ₺218.283.463,00

ORGE - Şirket Hakkında

ORGE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ORGE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Nevhan Gündüz

Kuruluş Tarihi

12/02/1998

Halka Arz Tarihi

08.05.2012

Sektör

Elektrik taahhüt işleri, yenilenebilir enerji tesislerinin kurulum, bakım ve işletmesi

Çalışan Sayısı

415

Adres

Kozyatağı Mah. Değirmen Sokak Nida Kule No:18 Kat:18 34742 Kadıköy / İSTANBUL

Merkez

TR

ORGE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.

Orge Enerji Elektrik Taahhüt Anonim Şirketi (A.Ş.), elektrik kabloları başta olmak üzere her türlü elektrik malzeme ve ekipmanın kurumsal satış hizmetini yürütüyor. Türkiye merkezli bir şirket olan Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş., geliştirilmiş stratejileri ve teknolojik yöntemleri sayesinde elektrik ve enerji üretimi konusunda önde gelen şirketlerden biri olmayı başarıyor.

Orge Enerji Elektrik Taahhüt Hakkında 

1998 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş., günümüzde pek çok farklı alanda hizmet veren nitelikli bir şirket haline gelmiştir. Şirketin faal olduğu alan enerji tahmin alanı olarak bilinmektedir

Şirket, yenilenebilir enerji tesislerinin kurulması, bakım ve işletmesi alanında faaliyet göstermektedir. 500’den fazla personele sahip olduğu bilinen şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Orhan Gündüz, Nevhan Gündüz, Mahmut Gündüz, Mustafa Çetin Özbudun ve İlhan Şükrü Kaya bulunmaktadır. 

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş. enerji iletim hatları, alışveriş merkezleri, sanayi bölgeleri, endüstriyel tesisler, üniversiteler, oteller, okullar, lojistik depolar ve iş merkezleri için elektrik taahhüt işlerini yürütmektedir.

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş., 08.05.2012 tarihinde halka arz olmuştur. Şirket, bu tarihten itibaren varlıklarını 44 kat hasılatını ise 46 kat kadar artırmıştır. Halka arz ile net kârın yüzde 136 ve piyasa değerinin yüzde 55 kattan daha fazla arttığı bilinmektedir. Borsa İstanbulda ORGE hisse koduyla işlem gören şirket hisseleri 2023 yılı içerisinde en yüksek 69 TL, en düşük ise 12,9 TL’den satışa sunulmuştur.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ORGE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ORGE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHUT A.S. hissesi alabilirsin.
ORGE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.