ONCSM Hisse - Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş

₺136,80

Güncel Fiyat

₺6.475.511,40

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.4 (-1.01%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ONCSM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺136,80

Satış

₺136,90

Günlük Değişim %

-1,01%
Günlük Hacim (TL) ₺6.475.511,40
Taban ₺124,40

Haftalık En Yüksek

₺151,50

Aylık En Yüksek

₺175,50
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺3.262.680.000,00

Yabancı Oranı (%)

5,74%
Volatilite 2,17%

Açılış Fiyatı

₺138,40

Alış

₺136,60

Günlük Değişim (TL)

₺-1,40
Tavan ₺152,00

Haftalık En Düşük

₺135,10

Aylık En Düşük

₺135,10
PD/DD 14,08

Sermaye

₺23.850.000,00
Net Kâr ₺-79.811.001,00

ONCSM - Şirket Hakkında

ONCSM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ONCSM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

05/03/2008

Halka Arz Tarihi

29.12.2022

Çalışan Sayısı

316

Adres

MUTLUKENT MAH. 1988.CAD. NO:12 06800 ÇANKAYA / ANKARA

Merkez

TR

ONCSM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

15 yılı aşkın tecrübesiyle sağlık sektörünün köşe taşlarından biri olan Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), kanser teşhisi ve tedavisinde kullanılan ekipmanlar ve tıbbi cihazların üretimiyle öne çıkıyor. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın pek çok farklı noktasında sağlık alanına yeni bir bakış açısı kazandıran şirket, gelişmiş teknolojileri, uzmanlaşmış Ar-Ge ekibi ve 300’den fazla kişiyi barındıran deneyimli ekibiyle tıbbı cihazların üretiminde faaliyet gösteriyor.

Oncosem Onkolojik Sistemler Hakkında:

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2008 yılında Erol Çelik tarafından kurulmuştur. Şirketin fabrikası ve genel merkezi Ankara’da yer almaktadır. Yarı mamul komponentler, diagnostik ürünler ve koruyucu ekipman üretimi yapan Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş., sağlık sektöründe aktif rol oynamaktadır.

Ankara’da başlayan yolculuğunu Türkiye’nin genelinde ve küresel çapta sürdüren Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş., 50’den fazla onkoloji merkezine sahip olup yıllık dört milyondan fazla kemoterapi seti üretmektedir. Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş., gelişmiş teknolojisiyle Türkiye pazarında lider konumda yer almaktadır.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri listesinde 24’üncü sırada bulunan Oncesem, kanser tedavisinde kullanılan ekipmanların ve tıbbi cihazların üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirketin, diagnostik testler ve koruyucu ekipmanlar üretiminde de büyük bir başarı yakaladığı bilinmektedir. 2008 yılında Türkiye’de ilk robotik kemoterapi ilaç hazırlama sistemlerinin ithalatını yapan şirket, 2013’te tam otomatik ilaç hazırlama cihazının üretimini gerçekleştirmiştir. 2014 yılında Sağlık Bakanlığı Kanser Kontrol Dairesi Başkanlığının kanser ödülünü almıştır.

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş., 28-29 Aralık 2022 tarihlerinde halka arz olmuştur. 17,50 TL sabit fiyatla açılış yapan Oncosem hisse senetleri, Borsa İstanbul (BİST)’da ONCSM hisse koduyla işlem görmektedir. 1 milyar 968 milyon piyasa değerine sahip olan şirketin, halka açıklık oranı yüzde 25,32 olarak belirlenmiştir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ONCSM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ONCSM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
ONCSM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.