OBASE Hisse - Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.

₺39,52

Güncel Fiyat

₺6.590.611,98

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.62 (-1.54%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OBASE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺39,52

Satış

₺39,52

Günlük Değişim %

-1,54%
Günlük Hacim (TL) ₺6.590.611,98
Taban ₺36,14

Haftalık En Yüksek

₺43,90

Aylık En Yüksek

₺44,30
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.798.160.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,31%
Volatilite 2,79%

Açılış Fiyatı

₺39,78

Alış

₺39,42

Günlük Değişim (TL)

₺-0,62
Tavan ₺44,14

Haftalık En Düşük

₺39,22

Aylık En Düşük

₺36,58
PD/DD 3,80

Sermaye

₺45.500.000,00
Net Kâr ₺-38.528.846,00

OBASE - Şirket Hakkında

OBASE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OBASE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BÜLENT DAL

Kuruluş Tarihi

13/02/1995

Halka Arz Tarihi

03.08.2022

Çalışan Sayısı

234

Adres

Fatih Sultan Mehmet Mah.Balkan Caddesi Meydan İstanbul AVM Blok No:62/A Ümraniye İSTANBUL

Merkez

TR

OBASE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 1995 yılında beri çalışmalarını sürdürüyor. Analitik ve sektörel çözümler sunmak adına kurulan ve yazılım geliştirme şirketi olarak faaliyet gösteren Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. bilişim teknolojileri için çözüm sağlayıcısı olma görevini üstleniyor. Şirket Türkiye merkezli olarak kurulmuş olmasına rağmen günümüzde yalnızca yurt içi değil, yurt dışı pazarlarda da faaliyet gösteriyor ve aktif bir rol oynuyor. İnovatif ürünler ve yazılım ürünleri alanında faaliyet gösteren Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş., sektörün öncülerinden biri olarak anılmayı başarmasının yanı sıra halka açık bir şirket olarak hizmet veriyor. 

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Hakkında:

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. 1995 yılında Bülent Dal, Banu Dal ve Haluk Alpay tarafından kurulmuştur. Ana Pazar’da işlem gören Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak bilinmektedir. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer almaktadır.

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. 28 ve 29 Temmuz 2022 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirketin halka arzı 10,50 TL fiyatlandırma ve eşit dağıtım yöntemi tercih edilerek gerçekleştirilmiştir. Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. hisseleri ilk kez 3 Ağustos 2022 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. Şirketin toplamda 14.000.000 lot paya sahip olduğu bilinmektedir. 

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. hisseleri OBASE hisse kodu ile birçok borsa endeksinde yer almaktadır. Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’nin dahil olduğu endeksler arasında BİST TEMETTÜ, BİST TEKNOLOJİ, BİST TÜM-100, BİST TÜM, BİST İSTANBUL, BİST ANA, BİST HALKA ARZ ve BİST BİLİŞİM bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OBASE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OBASE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OBASE BILGISAYAR VE DANISMANLIK HIZMETLERI TIC. A.S. hissesi alabilirsin.
OBASE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.