NUGYO Hisse - Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺8,25

Güncel Fiyat

₺24.578.474,72

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.31 (3.9%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

NUGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,25

Satış

₺8,26

Günlük Değişim %

3,90%
Günlük Hacim (TL) ₺24.578.474,72
Taban ₺7,15

Haftalık En Yüksek

₺8,96

Aylık En Yüksek

₺10,02
F/K 3,33

Piyasa Değeri

₺2.766.621.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,75%
Volatilite 6,42%

Açılış Fiyatı

₺8,15

Alış

₺8,25

Günlük Değişim (TL)

₺0,31
Tavan ₺8,73

Haftalık En Düşük

₺7,81

Aylık En Düşük

₺7,40
PD/DD 0,78

Sermaye

₺335.348.000,00
Net Kâr ₺829.729.560,00

NUGYO - Şirket Hakkında

NUGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. NUGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

NURDOĞAN TOPUZ

Kuruluş Tarihi

01/09/1997

Halka Arz Tarihi

09.12.1999

Sektör

Gayrimenkul portföy işletmeciliği

Çalışan Sayısı

43

Adres

Maslak Mah. Büyükdere Cad. Nurol Plaza Sitesi NO:255 İç Kapı NO:103 Sarıyer/İstanbul

Merkez

TR

NUGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Artvin Arhavi kökenli Çarmıklı ailesine ait olan Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) gayrimenkul sektöründe hizmet veriyor. Aile, 100 yıla yakın bir süredir ticaretle ilgili faaliyetler gösteriyor. Nurol Şirketler Topluluğu sadece Nurol GYO ile değil  inşaat, savunma sanayi, enerji, madencilik, turizm, finans, hizmet ve ticaret sektörlerinde de hizmet veriyor. 35’ten fazla şirket ve iştiraki olan grubun faaliyetleri sadece Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Nurol Şirketler Topluluğu, dünyanın pek çok ülkesinde adından başarıyla söz ettiriyor.

Nurol GYO Hakkında:

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 1997 yılının Eylül ayında kurulmuştur. Şirket hem ülkemizin hem de dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik firmaları arasında yer almaktadır. Köklerinin güçlü olması, şirketin büyümesinde ve attığı başarılarda en önemli etken olmaktadır.

Nurol GYO, kurulduğu günden bugüne kadar arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış konularında profesyonel hizmet vermiştir. Hedefi her zaman insan hayatına ve yaşama değer katmak olan Nurol GYO’nun İstanbul’da üç büyük projesi bulunmaktadır.

Nurol GYO, insanların hem psikolojisini hem de fizyolojisini olumlu etkileyen, pozitif enerji saçan, mutluluk ve huzur ortamı yaratan yaşam alanları yaratmak için çalışmaktadır. Tüm projelerinde bu hedefin etkileri çok net bir şekilde görülmektedir. Şirket projelerinde her zaman toplumun ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak çalışmıştır. Nurol GYO’nun esas hedefi kaliteli bir yaşam kültürü oluşturmaktır.

Şirketin üç büyük ortağı Nurol Holding A.Ş., Nurol LLC, Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik’tir. Nurol GMYO yönetim kurulunda M. Oğuz Çarmıklı, Ceyda Çarmıklı, Semih Kayaalp, Tarık Ongun, Mehmet Hilmi Özkazanç ve Necdet Gürbüztürk bulunmaktadır.

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin 1999 yılında yüzde 49'u halka arz olmuştur. Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisse kodu NUGYO’dur. Nurol GYO'nun 31 Aralık 2022 itibarıyla aktif büyüklüğü 1.726.059.072 TL, ödenmiş sermayesi ise 335.348.000 TL'dir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl NUGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına NUGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca NUROL GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
NUGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.