NTHOL Hisse - Net Holding A.Ş.

₺32,02

Güncel Fiyat

₺10.206.472,78

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.24 (0.76%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

NTHOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺32,02

Satış

₺32,02

Günlük Değişim %

0,76%
Günlük Hacim (TL) ₺10.206.472,78
Taban ₺28,62

Haftalık En Yüksek

₺36,06

Aylık En Yüksek

₺36,06
F/K 8,10

Piyasa Değeri

₺18.055.307.502,74

Yabancı Oranı (%)

4,57%
Volatilite 1,38%

Açılış Fiyatı

₺31,86

Alış

₺32,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,24
Tavan ₺34,94

Haftalık En Düşük

₺31,30

Aylık En Düşük

₺30,38
PD/DD 0,54

Sermaye

₺563.875.937,00
Net Kâr ₺2.230.367.000,00

NTHOL - Şirket Hakkında

NTHOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. NTHOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

14/01/1981

Halka Arz Tarihi

05.10.1989

Sektör

Turizm ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere iştirak etmek, bu şirketlerin yönetim ve denetimlerine katılmak, finansman, yatırım, organizasyon, pazarlama ve satış konularında danışmanlık yapmak

Çalışan Sayısı

5829

Adres

ETİLER MAHALLESİ BADE SOKAK NO:9 34337 ETİLER BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Merkez

TR

NTHOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Net Holding A.Ş.

Net Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti başta olmak üzere birçok farklı bölgede faaliyet gösteriyor. Net Holding A.Ş. faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde tarihi ve kültürel mirasların tümünün korunmasına katkıda bulunmayı hedefliyor. Aynı zamanda çalışan haklarını ön planda tutan Net Holding A.Ş. şirket bünyesindeki personeller tarafından benimsenen, anlaşılan ve ortak kurumsal değerler oluşturmayı amaçlıyor. Net Holding A.Ş. faaliyet gösterdiği otel ve casino işletmeciliği, yayıncılık, gayrimenkul geliştirme ve araç kiralama gibi farklı sektörlerde verdiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak ve misafirlerinin memnuniyet seviyesini en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi bakış açısıyla hizmetlerine devam ediyor.

Net Holding Hakkında:

Net Holding A.Ş. ticari hayatına 1974 yılında İstanbul’un Nuruosmaniye semtinde açtığı tarihi ve turistik mağazasıyla başlamıştır. Ancak Net Holding A.Ş. adını 20 Ocak 1981 yılında almıştır. Net Holding A.Ş. ilk kez satışı onaylanan ürünlerin eve teslim organizasyonu gibi hizmetler vermiştir. Net Holding A.Ş. bu hizmetleriyle sektöründeki hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Net Holding sermayesinde dört farklı paydaş bulunmaktadır. NTHOL sermayesinde en büyük pay sahibi yüzde 32,72 oranla Besim Tibuk olmuştur. Ardından şirkette en büyük pay sahibi yüzde 28,23’lük hisse oranıyla Kerem olarak açıklanmıştır. Net Holding A.Ş.’nin şirket sermayesindeki payı ise yüzde 16,50 olarak bilinmektedir. Şirketin geriye kalan hisseleri halka arz edilmiştir.

Türkiye’de birçok farklı sektörde faaliyetlerini başarıyla sürdüren Net Holding A.Ş. yurt dışında da yatırımlar yapmıştır. Net Holding A.Ş. hisseleri 5 Ekim 1989 yılında halka arz edilmiştir. Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayan şirketin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 22,29 olarak açıklanmıştır. Net Holding A.Ş. hisseleri NTHOL hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl NTHOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına NTHOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca NET HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
NTHOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.