NTGAZ Hisse - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺16,15

Güncel Fiyat

₺6.071.514,10

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.14 (-0.86%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

NTGAZ Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺16,15

Satış

₺16,15

Günlük Değişim %

-0,86%
Günlük Hacim (TL) ₺6.071.514,10
Taban ₺14,67

Haftalık En Yüksek

₺16,82

Aylık En Yüksek

₺18,15
F/K 36,85

Piyasa Değeri

₺3.714.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,22%
Volatilite 2,95%

Açılış Fiyatı

₺16,29

Alış

₺16,14

Günlük Değişim (TL)

₺-0,14
Tavan ₺17,91

Haftalık En Düşük

₺15,90

Aylık En Düşük

₺15,42
PD/DD 1,34

Sermaye

₺230.000.000,00
Net Kâr ₺100.801.324,00

NTGAZ - Şirket Hakkında

NTGAZ şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. NTGAZ ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HASAN TAHSİN TURAN

Kuruluş Tarihi

28/05/2004

Halka Arz Tarihi

28.03.2021

Sektör

Taşımalı doğal gaz sektöründe faaliyet göstermektedir

Çalışan Sayısı

250

Adres

ESENTEPE MAHALLESİ BÜYÜKDERE CADDESİ 193 APT BLOK NO: 193 İÇ KAPI NO: 2 34394 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Merkez

TR

NTGAZ Ortaklık Yapısı

Missing Image

Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Naturelgaz Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle doğal gaz sektöründe sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ve sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ürünleriyle çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, taşımalı doğal gaz çözümleriyle boru hattının ulaşmasının mümkün olmadığı bölgelerde doğal gaz ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Türkiye'nin taşımalı doğal gaz sektöründe lider marka olma hedefini sürdüren Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., dört farklı iş kolunda faaliyetlerini yürütüyor.

Naturelgaz Hakkında:

Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. temiz, çevreci ve ekonomik yakıt kullanmak isteyen sanayi kuruluşları için farklı çözümler üretmektedir. Şehir Gazı projesiyle hem coğrafi hem de ekonomik koşullar nedeniyle doğal gazın ulaşamadığı bölgelere taşımalı doğal gaz tedarik etmeyi sürdürmektedir. Şirket, Oto CNG projesiyle Türkiye'de CNG kullanan araçlara Oto CNG istasyonlarıyla yakıt sağlamaya devam etmektedir.

2004 yılında Çalık Grubu ve Goldenberg ailesinin yüzde 50 ortaklığıyla kurulan Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., Global Yatırım Holding’in iştiraki olarak taşımalı doğal gaz sektöründe CNG ve LNG alanında faaliyet göstermektedir. Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. ilk dökme CNG tesislerini Bursa'da, İzmir'de ve Adapazarı'nda açmıştır.

2012 yılında Global Yatırım Holding A.Ş., Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin çoğunluk hissedarı olmuştur. Aynı sene Bolu'da Oto CNG istasyonu kurulmuş, Antalya'da ise dökme CNG tesisi devreye alınmıştır. Ardından şirket, tesislerini ve istasyonlarını Konya, Kayseri, Rize, Osmaniye, Kırıkkale, Elazığ ve Erzurum illerinde de genişletmiştir.

Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., 28 Mart 2021 tarihinde halka arz olmuştur. 1 Nisan 2021 tarihi itibarıyla Naturelgaz hisseleri Borsa İstanbul (BİST)'da işlem görmektedir. Şirket hisseleri NTGAZ hisse koduyla 8,50 TL'den talep toplamıştır. Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senetlerinin yüzde 38,47'lik kısmı Borsa İstanbulda işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl NTGAZ hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına NTGAZ yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca NATURELGAZ SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
NTGAZ yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.