NIBAS Hisse - Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺16,26

Güncel Fiyat

₺18.681.821,03

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.41 (-2.46%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

NIBAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺16,26

Satış

₺16,26

Günlük Değişim %

-2,46%
Günlük Hacim (TL) ₺18.681.821,03
Taban ₺15,01

Haftalık En Yüksek

₺17,49

Aylık En Yüksek

₺20,78
F/K 25,69

Piyasa Değeri

₺878.040.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,14%
Volatilite 3,48%

Açılış Fiyatı

₺16,72

Alış

₺16,25

Günlük Değişim (TL)

₺-0,41
Tavan ₺18,33

Haftalık En Düşük

₺16,15

Aylık En Düşük

₺16,15
PD/DD 1,73

Sermaye

₺54.000.000,00
Net Kâr ₺34.180.532,00

NIBAS - Şirket Hakkında

NIBAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. NIBAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Talat Akıncı

Kuruluş Tarihi

04/11/1969

Halka Arz Tarihi

27.02.2012

Sektör

Beton ve beton mamülleri üretimi

Çalışan Sayısı

20

Adres

FERTEK MAH. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 8. CADDE. DIŞ KAPI NO: 2/1 İÇ KAPI NO:1 MERKEZ-NİĞDE

Merkez

TR

NIBAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1969 yılında faaliyet göstermeye başlayan Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 1993 yılında Işıklar Holding bünyesine katıldı. Sektörünün ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ve 2019 yılında kurduğu imalat hattıyla cam elyaf takviyeli beton levha üretimine başlayan Niğbaş, güçlü üretim faaliyetleriyle öne çıkıyor. Niğbaş, yalnızca yurt içi değil yurt dışı pazarlarda da ürünlerini müşterilerle buluşturuyor. Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilen ürünler özellikle çok katlı binalarda kullanılıyor.

Niğbaş Hakkında:

Niğbaş enerji nakil hatları, şehir şebekeleri ve aydınlatma amaçlı beton direk ve traversler, prefabrik betonarme yapı elemanları, beton bordür ve parke taşları, öngerilmeli köprü girişleri ve hazır beton alanında üretimler yapmaktadır. Şirketin ortaklık yapısında Cemaş Döküm Sanayi A.Ş. ve Işıklar Holding A.Ş. bulunmaktadır.

Taş ve toprağa dayalı alanlarda imalat gerçekleştiren Niğbaş’ın ana merkezi Niğde’de yer almaktadır. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Rıza Kutlu Işık, Uğur Işık, Volkan Girişken, Sırrı Gökçen Odyak, S. Levent Demirer, Turgut Işık, Ela Işık, Can Özdemir ve Ziya Mehmet Günal bulunmaktadır.

Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., 28-29 Şubat 2012 tarihlerinde 2,04 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı için Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir. Niğbaş hisselerinin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemi 5 Mart 2012 tarihinde gerçekleşmiştir.

Niğbaş hisseleri, NIBAS hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirket BIST SINAİ, BIST TÜM-100, BIST KOBİ SANAYİ, BIST TÜM, BIST ANA, BIST TAŞ TOPRAK ve BIST KATILIM TÜM endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl NIBAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına NIBAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
NIBAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.