MZHLD Hisse - Mazhar Zorlu Holding A.Ş.

₺7,72

Güncel Fiyat

₺8.539.611,36

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MZHLD Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺7,72

Satış

₺7,72

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺8.539.611,36
Taban ₺6,95

Haftalık En Yüksek

₺7,97

Aylık En Yüksek

₺9,41
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺838.075.480,00

Yabancı Oranı (%)

0,62%
Volatilite 1,81%

Açılış Fiyatı

₺7,81

Alış

₺7,71

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺8,49

Haftalık En Düşük

₺7,52

Aylık En Düşük

₺7,52
PD/DD 11,71

Sermaye

₺108.559.000,00
Net Kâr ₺-41.091.284,00

MZHLD - Şirket Hakkında

MZHLD şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MZHLD ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

05/02/1996

Halka Arz Tarihi

17.09.1997

Sektör

Mevcut şirketlere iştirak etmek,şirketlerin yönetine katılmak ve aracılık yapmamak şartıyla hisse senetlerini iktisap etmek ve satmaktır.

Çalışan Sayısı

425

Adres

10003 SOKAK NO: 6 A.O.S.B. ÇİĞLİ - İZMİR

Merkez

TR

MZHLD Ortaklık Yapısı

Missing Image

Mazhar Zorlu Holding A.Ş.

Mazhar Zorlu Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyor. Aktif bir hizmet alanına sahip olan şirket, plastik sektöründe öncü konumda yer alıyor. Mazhar Zorlu Holding A.Ş. beyaz eşya, tüketici elektroniği, gayrimenkul, bilgi teknolojileri gibi birçok farklı alanda faaliyet gösteriyor.

Mazhar Zorlu Holding Hakkında:

Mazhar Zorlu Holding A.Ş., 1950’li yılların başında Mazhar Zorlu tarafından İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Şirket, imkanları dahilinde plastik üretimiyle faaliyete başlamıştır. Mazhar Zorlu Holding A.Ş., günümüzde İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 80 bin metrekare açık ve 50 bin metrekare kapalı alan olmak üzere toplamda 130 bin metrekarelik alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerine en üst düzeyde memnuniyet sağlayan şirket, sürekli gelişime ve değişime açıktır. Mazhar Zorlu Holding A.Ş. hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda rekabet eden, güvenilir, saygın bir Türk firması olarak kabul edilmektedir.

Mazhar Zorlu Holding iştirakleri arasında Güçbirliği Holding A.Ş., Güç Yapı A.Ş., İzmir Enerji A.Ş., Asad Enerji A.Ş., Rema A.Ş., Egeplast A.Ş., Ege Yıldız A.Ş., Kaplamin A.Ş., EGS Sigorta A.Ş., Ege Sökteks A.Ş., De-Park A.Ş., Ege Sigorta A.Ş. gibi şirketler bulunmaktadır.

Mazhar Zorlu Holding A.Ş., 23 Eylül 1997 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi de 23 Eylül 1997’dir. Mazhar Zorlu Holding hisseleri MZHLD hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 66,50 olarak bilinmektedir. Toplam işlem hacmi 33.404.810’dur.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MZHLD hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MZHLD yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MAZHAR ZORLU HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
MZHLD yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.