MRSHL Hisse - Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş.

₺2.040,00

Güncel Fiyat

₺37.679.526,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-25 (-1.21%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MRSHL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺2.040,00

Satış

₺2.044,00

Günlük Değişim %

-1,21%
Günlük Hacim (TL) ₺37.679.526,00
Taban ₺1.836,00

Haftalık En Yüksek

₺2.102,00

Aylık En Yüksek

₺2.314,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺22.428.033.360,00

Yabancı Oranı (%)

79,54%
Volatilite 4,07%

Açılış Fiyatı

₺2.067,00

Alış

₺2.040,00

Günlük Değişim (TL)

₺-25,00
Tavan ₺2.244,00

Haftalık En Düşük

₺1.965,00

Aylık En Düşük

₺1.840,00
PD/DD 25,62

Sermaye

₺10.994.134,00
Net Kâr ₺-218.399.730,00

MRSHL - Şirket Hakkında

MRSHL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MRSHL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MEHDİ ELBOK

Kuruluş Tarihi

13/12/1965

Halka Arz Tarihi

17.10.1990

Sektör

Vernikli verniksiz her nevi boya rozim reçine rafinesi ve kimyevi maddeler imal etmek

Çalışan Sayısı

215

Adres

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Tuna Caddesi No:1 41455 Dilovası / Kocaeli / Türkiye

Merkez

TR

MRSHL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş.

Küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, 1954 yılında Marshall Boya ve Vernik Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) ile birlikte Türkiye pazarına giriş yaptı. Geliştirdikleri ürün ve renk hizmetleriyle hayata renk katmayı amaçlayan AkzoNobel ve Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş., günümüzde dünya çapında 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir şirket olmayı başarıyor. Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş., 13 Aralık 1965 tarihinden beri tescilli olarak faaliyetlerine devam ediyor. Günümüzde Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Johannes Petrus Van Kesteren, Mehdi El Bok, Gerrit Jan Tap, Özgür Orçunus, Yusuf Kamil Soner ve Deniz Uyan Ay yer alıyor. 

Marshall Hakkında:

Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş. kimya, ilaç, petrol, lastik ve plastik ürünlerin imalatı alanında faaliyet göstermektedir. Şirketin ana merkezinin Kocaeli, Dilovası’nda yer almaktadır.

Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş., 7 Kasım 1990 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BIST) için ilk işlem tarihi de aynı tarih olmuştur. Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş., Körfez Bank aracı kurumuyla halka arz edilmiştir. Marshall hisseleri, MRSHL hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir.

Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş.’nin borsada işlem gören hisseleri BIST KOCAELİ, BIST TÜM-100, BIST ANA, BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK, BIST SINAİ ve BIST TÜM endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MRSHL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MRSHL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MARSHALL BOYA VE VERNIK SANAYII A.S. hissesi alabilirsin.
MRSHL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.