MRGYO Hisse - Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺5,97

Güncel Fiyat

₺23.730.492,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MRGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺5,97

Satış

₺5,97

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺23.730.492,60
Taban ₺5,38

Haftalık En Yüksek

₺6,13

Aylık En Yüksek

₺7,11
F/K 1,77

Piyasa Değeri

₺2.245.914.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,16%
Volatilite 2,35%

Açılış Fiyatı

₺5,95

Alış

₺5,96

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺6,56

Haftalık En Düşük

₺5,63

Aylık En Düşük

₺5,34
PD/DD 0,35

Sermaye

₺376.200.000,00
Net Kâr ₺1.271.763.985,00

MRGYO - Şirket Hakkında

MRGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MRGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HASAN EMRE TEMELLİ

Kuruluş Tarihi

12/06/1987

Halka Arz Tarihi

24.09.2010

Sektör

GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIKLARINA İLİŞKİN DÜZENLEMELERİNDE YAZILI AMAÇ VE KONULARDA İŞTİGAL ETMEK VE ESAS OLARAK GAYRİMENKULLERE, GAYRİMENKULLERE DAYALI SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA, GAYRİMENKUL PROJELERİNE VE GAYRİMENKULLERE DAYALI HAKLARA YATIRIM YAPMAK.

Çalışan Sayısı

14

Adres

Ömer Avni Mah. İnönü Cad. Dersan Han No:46/3 Gümüşsuyu-Beyoğlu/İstanbul

Merkez

TR

MRGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Halka açılan ilk turizm firması olarak bilinen Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), 1967 senesinden beri hizmet veriyor. Firma, bir turizm şirketi olmanın yanı sıra gayrimenkul sektöründe de faaliyet gösteriyor. Kuruluşundan bu yana adını hep başarılı projelerle duyuran Martı GYO, yüksek yaşam standartları olan tatil mekanları geliştirmeyi hedefliyor. Şirket, turizm sektörüne 50 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor.

Martı GYO Hakkında:

Martı Otel İşletmeleri A.Ş’nin bir iştiraki olan Martı GYO 1967 senesinde Oya Şahin tarafından kurulmuştur. 50 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine devam eden şirket, kurulduğu yıldan bugüne kadar sağladığı istihdam ve sunduğu hizmetlerle öne çıkmaktadır. Martı GYO, 1967 yılında Türkiye’nin ilk resort tatil köyünü kurmuştur. 

Martı GYO gayrimenkul yatırımlarına dayanan ve gayrimenkul sermaye piyasası işlemlerine, haklara ve projelere yatırım yapan bir şirkettir. Şirket ortakları arasında N. Emre Narin, P. Oya Narin, Mine Narin, ve Zemin Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. yer almaktadır.

Martı GYO bir büyük otel ve bir marinayla hizmet vermektedir. Şirketin gelecek planlamaları bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Martı GYO aynı zamanda gelir paylaşımı modeliyle satacağı Çerkezköy'de bir konut projesi ve Gökova Körfezi Ayın Koyu’nda 5 otel binası ve 1 restorandan oluşan taşınmazlara sahiptir. Martı GYO, Tekirova-Kemer ve Marmaris-Orhaniye bölgelerinde faaliyetlerine devam etmektedir.  Şirketin merkezi ise İstanbul’dadır.

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 24 Eylül 2010 tarihinde 1,42 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Martı GYO hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da MRGYO hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MRGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MRGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MARTI GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
MRGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.