MPARK Hisse - MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.

₺338,25

Güncel Fiyat

₺271.215.472,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.5 (0.74%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MPARK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺338,25

Satış

₺338,25

Günlük Değişim %

0,74%
Günlük Hacim (TL) ₺271.215.472,00
Taban ₺304,50

Haftalık En Yüksek

₺343,50

Aylık En Yüksek

₺343,50
F/K 14,16

Piyasa Değeri

₺70.368.583.576,50

Yabancı Oranı (%)

28,51%
Volatilite 4,17%

Açılış Fiyatı

₺335,75

Alış

₺337,50

Günlük Değişim (TL)

₺2,50
Tavan ₺372,00

Haftalık En Düşük

₺278,00

Aylık En Düşük

₺260,00
PD/DD 4,71

Sermaye

₺208.037.202,00
Net Kâr ₺4.967.796.000,00

MPARK - Şirket Hakkında

MPARK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MPARK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

28/12/2005

Halka Arz Tarihi

06.02.2018

Sektör

Hastaneler, poliklinikler, laboratuarlar açmak ve evde bakım hizmetleri sunmak

Çalışan Sayısı

11699

Adres

Otakçılar Cd. Flatofis İstanbul No:78 Kat:3  D Blok No:103 Eyüp/Istanbul

Merkez

TR

MPARK Ortaklık Yapısı

Missing Image

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Türkiye'nin pek çok farklı yerinde ve Bakü’de hizmet veren MLP Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi (A.Ş.), temelleri 1993 yılında atılan bir şirket olarak biliniyor. Günümüzde çatısı altında farklı markaları birleştiren ve öncü bir hizmet sunan MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş., büyük bir sağlık grubu olarak faaliyetlerine devam ediyor. Şirket bugün toplam 14 ilde 28 hastaneyle hizmet veriyor. Hastaneler, iştirakler ve genel merkezde ortak hedefler doğrultusunda bir aile bütünlüğünde hareket ettiği bilinen MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş., Türkiye sağlık sektörüne önemli katkılar sağlıyor.

MLP Sağlık Hizmetleri Hakkında:

Muharrem Usta tarafından hayata geçirilen MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş., Türkiye ve Bakü olmak üzere pek çok farklı noktada hizmet vermekte olan bir sağlık hizmetleri şirketi olarak bilinmektedir. Şirketin faaliyet alanları arasında hastaneler, poliklinikler, laboratuvarlar açmak ve evde bakım hizmetleri sunmak bulunmaktadır.

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş., Türkiye sağlık sektörüne önemli katkılar sunan bir şirket olarak ele alınmaktadır. Şirket, günümüzde faaliyet gösterdiği alanları genişletmek için pek çok farklı çalışma yürütmekte ve sektörün öncülerinden biri olmayı başarmaktadır.

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş., 1-6 Şubat 2018 tarihlerinde 19,00 TL fiyatla halka arz olmuştur. 60.333.333 lot paya sahip olduğu bilinen şirketin halka arzı için aracı kurum Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BIST) için ilk işlem tarihi 13 Şubat 2018 olmuştur.

Yüzde 33,35 fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilinen şirket hisseleri Yıldız Pazar'da MPARK hisse koduyla İşlem görmektedir. MLP Sağlık Hizmetleri hisseleri BIST TÜM-100, BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, BIST KATILIM 100, BIST TÜM, BIST HİZMETLER, BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KATILIM, BIST İSTANBUL, BIST YILDIZ, BIST KATILIM TUM ve BIST GERİ ALIM endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MPARK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MPARK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MLP SAGLIK HIZMETLERI A.S. hissesi alabilirsin.
MPARK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.