MMCAS Hisse - MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

₺20,40

Güncel Fiyat

₺613.401,10

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.1 (-0.49%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MMCAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺20,40

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

-0,49%
Günlük Hacim (TL) ₺613.401,10
Taban ₺18,45

Haftalık En Yüksek

₺23,00

Aylık En Yüksek

₺26,16
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺272.072.331,60

Yabancı Oranı (%)

0,16%
Volatilite 0,68%

Açılış Fiyatı

₺20,54

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺-0,10
Tavan ₺22,54

Haftalık En Düşük

₺20,40

Aylık En Düşük

₺19,00
PD/DD 0,00

Sermaye

₺13.336.879,00
Net Kâr ₺-2.288.673,00

MMCAS - Şirket Hakkında

MMCAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MMCAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

19/07/2000

Halka Arz Tarihi

02.12.2011

Sektör

Taşımacılık ve Acentelik Hizmetleri, Gayrimenkul Yatırımları, İlaç Sanayii, Elektronik Ticaret, İştirak Yatırımları

Adres

Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 147 İç Kapı No: 6 Şişli İSTANBUL

Merkez

TR

MMCAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

Taşımacılık ve acentelik hizmetleri, gayrimenkul faaliyetleri ve yatırımları, ilaç sanayi, elektronik ticaret ve iştirak yatırımları alanında faaliyet gösteren MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar Anonim Şirketi (A.Ş.) çok ortaklı bir şirket olarak çalışmalarına devam ediyor. Şirketin faaliyet alanını genişletmek için her geçen gün daha farklı çalışmalar yürütmeye özen gösteriyor. Bu nedenle teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor. MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.’nin ortakları arasında Anıl Özgür, Exante L.T.D. ve Zülabidin Özay bulunuyor. MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.’nin iştirakleri arasında ise Okenos Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Best Frutta Tarım Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. yer alıyor. 2 Aralık 2011 tarihinde halka arz edilen şirket, bu tarihten itibaren halka açık bir şirket olarak faaliyetlerine devam ediyor. 

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar Hakkında;

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş. 19 Temmuz 2000 tarihinde çok ortaklı bir şirket olarak kurulmuştur. Holdingler, yatırım şirketleri ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş. Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmektedir. MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş., faaliyet gösterdiği alanlarla sektörün öncüsü olmak için çalışmalarıı sürdürmektedir. MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.’nin ana merkezinin İstanbul’da yer aldığı bilinmektedir. Halka arz edilmiş bir şirket olarak faaliyet gösteren MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş. uzman ve deneyimli kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş. 30 Kasım ve 2 Aralık 2011 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirket hisselerinin halka arz fiyatı 2,90 TL olarak açıklanmıştır. MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.’in halka arzı için aracı kurum olarak Eti Yatırım A.Ş. tercih edilmiştir. MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş. hisseleri MMCAS hisse koduyla ilk kez 5 Aralık 2012 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MMCAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MMCAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR A.S. hissesi alabilirsin.
MMCAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.