MIPAZ Hisse - Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺94,30

Güncel Fiyat

₺68.984.133,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.9 (2.06%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MIPAZ Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺94,30

Satış

₺94,50

Günlük Değişim %

2,06%
Günlük Hacim (TL) ₺68.984.133,60
Taban ₺83,20

Haftalık En Yüksek

₺97,20

Aylık En Yüksek

₺97,20
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺19.614.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,12%
Volatilite 4,87%

Açılış Fiyatı

₺92,70

Alış

₺94,30

Günlük Değişim (TL)

₺1,90
Tavan ₺101,60

Haftalık En Düşük

₺82,05

Aylık En Düşük

₺73,00
PD/DD 10,16

Sermaye

₺208.000.000,00
Net Kâr ₺-47.771.849,00

MIPAZ - Şirket Hakkında

MIPAZ şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MIPAZ ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

07/02/1980

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA

Çalışan Sayısı

1

Adres

Levazım Mah. Vadi Cad. Zorlu Center No:2 İç Kapı No: 141 Beşiktaş/İstanbul

Merkez

TR

MIPAZ Ortaklık Yapısı

Missing Image

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Doğan Grubunun en köklü şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyan Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 40 yılı aşkın süredir nakil vasıtaları, gayrimenkul, dayanıklı ve dayanıksız tüketim malzemelerinin pazarlanması konusunda faaliyet gösteriyor. Şirket, bunun yanı sıra beyaz eşyadan elektroniğe bilgisayardan cep telefonuna kadar geniş bir yelpazede ürün satışı gerçekleştiriyor. Değişen koşullara hızlı bir şekilde uyum sağlayan Milpa, her zaman müşteri odaklı bir çalışma sistemiyle üretimlerini gerçekleştiriyor.

Milpa Hakkında:

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş., bugüne dek elde ettiği çok sayıda başarıyla Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olmayı başarmaktadır. Şirket, güç ve güvenilir marka imajını ve yenilikçi bakış açısını dünyaya duyurmak için çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. 

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş., Doğan Grubunun bir markası olarak hizmet vermektedir. 1980 yılından beri verdiği hizmetlere hız kesmeden devam etmektedir. Merkezi İstanbul olarak kurulan şirket, bugün pek çok farklı alanda hizmetlerini sürdürmektedir.

Şirket, gayrimenkul ve tüketim ürünlerinin hem iç hem dış pazarlarda başarılı şekilde satışını gerçekleştirmektedir. Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş., ulaştırma ekipmanı ve taşıtları alanında da faaliyet göstermekte olan bir şirket olarak bilinmektedir.

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş., ilk olarak 20-24 Eylül 1993 tarihlerinde halka arz olmuştur. Halka arz fiyatı YTL öncesi döneme denk geldiği için 25.500 YTL olarak belirlenmiştir. Borsa İstanbul (BIST) için ilk işlem tarihi 27 Eylül 1993 olarak bilinmektedir.  Aracı kurum olarak TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. Yüzde 17,55 fiili dolaşımda pay oranı bildirilmiştir.

Şirket, Borsa İstanbulda MIPAZ hisse koduyla işlem görmektedir. Milpa hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında BİST Ana, BİST Katılım Tüm, BİST Ticaret, BİST Tüm, BİST Tüm-100 ve BİST Hizmetler endeksleri bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MIPAZ hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MIPAZ yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MILPA TICARI VE SINAI URUNLER PAZARLAMA SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
MIPAZ yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.