MEPET Hisse - Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş.

₺11,05

Güncel Fiyat

₺9.578.514,34

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.01 (-0.09%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MEPET Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺11,05

Satış

₺11,05

Günlük Değişim %

-0,09%
Günlük Hacim (TL) ₺9.578.514,34
Taban ₺9,95

Haftalık En Yüksek

₺12,36

Aylık En Yüksek

₺14,60
F/K 9,29

Piyasa Değeri

₺832.617.500,00

Yabancı Oranı (%)

1,49%
Volatilite 3,35%

Açılış Fiyatı

₺11,03

Alış

₺11,03

Günlük Değişim (TL)

₺-0,01
Tavan ₺12,15

Haftalık En Düşük

₺10,61

Aylık En Düşük

₺10,61
PD/DD 0,55

Sermaye

₺75.350.000,00
Net Kâr ₺89.605.073,00

MEPET - Şirket Hakkında

MEPET şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MEPET ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ÇAĞLA ÖZTÜRK

Kuruluş Tarihi

22/03/1999

Halka Arz Tarihi

21.07.2011

Sektör

Petrol, petrol ürünü, petrol türevleri, benzin, motorin, gazyağı, fuel oil, solvent, jet yakıtı gibi her türlü akaryakıt, madeni yağlar, gresler vb. alımını, satımını yapmak, her türlü petrol, yükleme, boşaltma depolama, dağıtım, dolum tesislerini kurmak, işletmek, kiraya vermek, işletme hakkı vermek, işletme kurup satmak, kurulmuş işletmeleri devir almak, her türlü petrol şirketinin bayiliğini almak,

Çalışan Sayısı

169

Adres

Cumhuriyet mahallesi, Reşadiye Caddesi, No:14 Kat:1 Beykoz/ İstanbul

Merkez

TR

MEPET Ortaklık Yapısı

Missing Image

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 26 Mart 1999 tarihinde kuruldu. Petrol ve petrol ürünleri alanında faaliyet gösteren Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş., İstanbul merkezli bir şirket olarak hizmet vermeye başladı. 2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Çağla Öztürk, Yağmur Öztürk, Fatma Öztürk Gümüşsu, Şahin Aslantaş ve Mehmet Erdoğan yer alıyor. Şirketin iştirakleri arasında Metro City Trade Center Batumi JSC bulunuyor.

Mepet Hakkında:

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş., dinlenme tesisleriyle birlikte Türkiye'nin en yaygın hizmet ağına sahip olan şirketlerden biri olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin Silivri, Çorlu, Akçaköy, Edirne, Yeniköy, Yozgat gibi pek çok farklı şehirde hizmet gösterdiği bilinmektedir. Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş., yurt içi pazarında faaliyet göstermektedir. Şirket sahip olduğu 26 akaryakıt istasyonuyla akaryakıt ve petrol ürünlerinin satışının yanı sıra 100 farklı işletmeye hizmet vererek müşterileri için farklı alternatifler sunmaktadır.

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş. 14-15-18 Temmuz 2011 tarihlerinde 5,50 TL fiyatla halka arz olmuştur. Mepet hisseleri Borsa İstanbul (BIST)’da ilk kez 25 Temmuz 2011 tarihinde işlem görmüştür. Şirketin halka arzı için Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir. Toplam payın 5.000.000 lot olduğu bilinmektedir. 

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş. Alt Pazar’da MEPET hisse koduyla işlem görmektedir. Mepet hisseleri BIST TÜM, BIST HİZMETLER, BIST ANA ve BIST TİCARET endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MEPET hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MEPET yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MEPET METRO PETROL VE TESISLERI SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
MEPET yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.