MEGAP Hisse - Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺8,45

Güncel Fiyat

₺8.341.801,61

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.06 (-0.71%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MEGAP Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,45

Satış

₺8,46

Günlük Değişim %

-0,71%
Günlük Hacim (TL) ₺8.341.801,61
Taban ₺7,66

Haftalık En Yüksek

₺9,43

Aylık En Yüksek

₺11,05
F/K 9,41

Piyasa Değeri

₺2.323.750.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,58%
Volatilite 3,06%

Açılış Fiyatı

₺8,51

Alış

₺8,43

Günlük Değişim (TL)

₺-0,06
Tavan ₺9,36

Haftalık En Düşük

₺8,25

Aylık En Düşük

₺7,85
PD/DD 1,86

Sermaye

₺275.000.000,00
Net Kâr ₺247.019.956,00

MEGAP - Şirket Hakkında

MEGAP şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MEGAP ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

10/08/2005

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Polietilen ve Köpük mamulatı imalatı,bilumum polietilen köpük, eva tabii sentetik kauçuk, plastik maddelerin mamüllerinin imalatı, ithalatı, ihracatı

Çalışan Sayısı

307

Adres

FİRUZKÖY MAHALLESİ MEZARLIK ÜSTÜ CADDESİ NO:8/1 AVCILAR-İSTANBUL

Merkez

TR

MEGAP Ortaklık Yapısı

Missing Image

Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 10 Ağustos 2005 yılında kuruluyor ve Hadımköy'deki 8 bin metrekare kapalı alana sahip fabrika binasında altyapı çalışmalarını gerçekleştirmeye başlıyor. 2007 yılının başında üretime başlayan Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş., geniş ve profesyonel çalışma kadrosuyla tam kapasiteli hizmetler sunmaya devam ediyor. 2018 yılında İstanbul Avcılar'da tekstil örme kumaş üretimine başlayan Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş., faaliyet alanlarını her geçen gün genişletmek adına üretim yapıyor. Gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden ve çağın yeni teknolojileriyle üretilmiş makine ve teçhizat üretimi yapan Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş., farklı alanlarda yatırımlar gerçekleştiriyor.

Mega Polietilen Hakkında:

Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 2023 yılı itibarıyla yönetim kurulunda Eda Özhan, İrfan Demir, Duran Özhan, Hakan Özhan, Yüksel Topgül ve Fehmi Bulduk gibi isimler bulunmaktadır. Tekstil ve örme kumaş üretimine devam eden Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektörün öncülerinden biri olmasını sağlayacak nitelikte çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş., zaman içerisinde üretim alanlarına köpük levha, ayakkabı, otomotiv, tıbbi ürünler, tekstil ve inşaat gibi sektörleri de dahil etmiştir. Farklı sektörlerde kullanılmak üzere poliüretan levhalar üreten Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş., her geçen gün daha geniş bir kullanıcı kitlesine sahip hale gelmektedir.

Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş. 11, 14 ve 15 Mayıs 2012 tarihlerinde 2,00 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem kodu 18 Mayıs 2012’dir. Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arzı için Eti Yatırım A.Ş. aracı kurum olarak tercih edilmiştir. Fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 69,71 olduğu bilinmektedir. Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş., günümüzde MEGAP hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Mega Polietilen hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında XUSIN, XSIST, XKTUM ve ISKDN gibi endeksler bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MEGAP hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MEGAP yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MEGA POLIETILEN KOPUK SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
MEGAP yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.