LUKSK Hisse - Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi A.Ş.

₺119,70

Güncel Fiyat

₺10.017.274,40

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.1 (1.79%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

LUKSK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺119,70

Satış

₺119,70

Günlük Değişim %

1,79%
Günlük Hacim (TL) ₺10.017.274,40
Taban ₺107,80

Haftalık En Yüksek

₺129,00

Aylık En Yüksek

₺143,10
F/K 20,02

Piyasa Değeri

₺3.351.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,21%
Volatilite 4,85%

Açılış Fiyatı

₺117,70

Alış

₺119,60

Günlük Değişim (TL)

₺2,10
Tavan ₺131,60

Haftalık En Düşük

₺113,30

Aylık En Düşük

₺113,30
PD/DD 3,47

Sermaye

₺28.000.000,00
Net Kâr ₺167.414.620,00

LUKSK - Şirket Hakkında

LUKSK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. LUKSK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

03/07/1972

Halka Arz Tarihi

29.04.1991

Sektör

Kadife kumaş üretimi

Çalışan Sayısı

201

Adres

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 18.CADDE NO:30 MELİKGAZİ / KAYSERİ

Merkez

TR

LUKSK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) 1972 yılından beri faaliyet gösteren bir firma olarak her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kadife kumaş imalatı yapan Lüks Kadife, dünyanın neredeyse dört bir yanına ihracat yapıyor. Şirket, aynı zamanda inşaat ve gayrimenkul sektöründe de hizmet veriyor. Merkezi İstanbul’da bulunan Lüks Kadife’nin üretim fabrikası ise Kayseri’de yer alıyor.

Lüks Kadife Hakkında:

1972 senesinde temelleri atılan ve 1978’de faaliyete başlayan Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı Yaşar Küçükçalık’tır. Yönetim kurulu üyeleri arasında Yılmaz Küçükçalık, Ferda Besli, Cengiz Yılmaz ve Erk Hacıhasanoğlu yer almaktadır.Şirket, kurulduğu yıllarda elde ettiği sağlıklı büyüme sayesinde çok kısa bir sürede adını duyurmayı başarmıştır. Lüks Kadife, bugün iplik sektörünün en önemli üreticileri arasında yer almaktadır.

Lüks Kadife’nin merkez ofisi İstanbul Merter’de bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da olan firma, üretimlerine Kayseri’de yer alan fabrikasında devam etmektedir. Firmanın üretimi ve politikaları her daim çevre dostu olmuştur.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam eden firma 20 bin metrekare (m2) kapalı alan olmak üzere toplam 45 bin m2’lik alana sahiptir. Satışlarını hem iç hem de dış pazarda sürdüren Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi A.Ş. ev tekstili, döşemelik ve perdelik kadife ürün gruplarına sahiptir. Lüks Kadife, her çeşit elyafta kadife üretmektedir. Ülkemizde natürel elyafı kontinü boyayabilen tek fabrika olarak bilinmektedir. 

Şirketin ürünleri uluslararası standartlara uygundur. Günden güne büyümeye devam eden Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin ürettiği ürünler, üretim aşamasından başlayan ve test laboratuvarlarında devam eden kontrollerle denetlenmektedir. Lüks Kadife, sektörde öne çıkan markalara kumaş temini yapmaktadır. Dış pazarda da geniş bir pazar ağına sahip olan şirket İtalya, Belçika, Fransa, İngiltere, İspanya ve Amerika’ya ihracat yapmayı sürdürmektedir.

Lüks Kadife Ticaret ve Sanayi A.Ş. 14.05.1991 tarihinde halka arz edilmiştir. Lüks Kadife borsada LUKSK hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl LUKSK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına LUKSK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca LUKS KADIFE TICARET VE SANAYII A.S. hissesi alabilirsin.
LUKSK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.