LOGO Hisse - Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺94,10

Güncel Fiyat

₺21.408.522,30

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

LOGO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺94,10

Satış

₺94,10

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺21.408.522,30
Taban ₺84,70

Haftalık En Yüksek

₺96,80

Aylık En Yüksek

₺96,80
F/K 220,49

Piyasa Değeri

₺9.410.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

34,49%
Volatilite 1,86%

Açılış Fiyatı

₺94,10

Alış

₺94,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺103,50

Haftalık En Düşük

₺89,75

Aylık En Düşük

₺81,00
PD/DD 4,21

Sermaye

₺100.000.000,00
Net Kâr ₺42.678.000,00

LOGO - Şirket Hakkında

LOGO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. LOGO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

05/03/1986

Halka Arz Tarihi

01.05.2000

Sektör

Entegre iş yazılımları

Çalışan Sayısı

1501

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Şahabettin Bilgisu Cad. No:609 Gebze Kocaeli

Merkez

TR

LOGO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin temelleri 1984 yılında Mehmet Tuğrul Tekbulut atıldı. Şirketin resmi açılışı ise 1986 yılında gerçekleşti. Kocaeli, Gezbe merkezli kurulan Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. bugün dört farklı ülkede, yedi farklı noktada, bin 300’den fazla çalışanıyla hizmet veriyor. 800’ü aşkın iş ortağına sahip olduğu bilinen şirketin yönetim kurulu başkanlığını günümüzde Mehmet Tuğrul Tekbulut yürütüyor.

Logo Yazılım Hakkında:

Mikro ve büyük işletmelere iş yazılımı çözümleri sunan Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurumsal kaynak planlama, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları yönetimi, iş akışı yönetimi, depo yönetimi sistemleri ve iş analitiği çözümleri gibi hizmetler ve ürünler sunmaktadır.

Entegre iş yazılımları alanında faaliyet gösteren Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Mehmet Tuğrul Tekbulut, Mehmet Buğra Koyuncu, Murat Erkurt, Mümin Cengiz Ultav, Mehmet Berkay Mollamustafaoğlu ve Ahmet Afa Boran bulunmaktadır. 

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1-2 Mayıs 2000 tarihlerinde YTL öncesi 29.000 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemi 8 Mayıs 2000 tarihinde gerçeklemiştir. LOGO hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem gören Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arzı Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleşmiştir.

Logo Yazılım hisseleri BIST TÜM, BIST KATILIM 100, BIST YILDIZ, BIST KOCAELİ, BIST KATILIM TÜM, BIST TÜM-100, BIST TEKNOLOJİ, BIST KURUMSAL YÖNETİM, BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KATILIM, BIST BİLİŞİM, BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ve BIST GERİ ALIM endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl LOGO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına LOGO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca LOGO YAZILIM SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
LOGO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.