LINK Hisse - Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺454,25

Güncel Fiyat

₺79.917.486,25

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺41.25 (9.99%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

LINK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺454,25

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

9,99%
Günlük Hacim (TL) ₺79.917.486,25
Taban ₺371,75

Haftalık En Yüksek

₺497,00

Aylık En Yüksek

₺497,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺4.996.750.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,39%
Volatilite 14,77%

Açılış Fiyatı

₺413,75

Alış

₺454,25

Günlük Değişim (TL)

₺41,25
Tavan ₺454,25

Haftalık En Düşük

₺393,25

Aylık En Düşük

₺357,75
PD/DD 31,00

Sermaye

₺11.000.000,00
Net Kâr ₺-5.471.534,00

LINK - Şirket Hakkında

LINK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. LINK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Avedis Murat Pekmezyan

Kuruluş Tarihi

07/01/1985

Halka Arz Tarihi

19.10.2000

Sektör

Bilgisayar yazılımı

Çalışan Sayısı

47

Adres

Kısıklı Caddesi No: 2 Ak İş Merkezi A Blok Kat:2 Altunizade Üsküdar 34662 İstanbul

Merkez

TR

LINK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) bilgisayar sistemleri ve yazılım konusunda hizmet vermek için kurulmuş bir şirket olarak biliniyor. Şirket, teknoloji ve bilişim gibi farklı alanlarda faaliyet gösteriyor. Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin üretimini gerçekleştirdiği pek çok farklı ürünü ve tanıtımını gerçekleştirdiği çeşitli projeleri bulunuyor.

Link Bilgisayar Hakkında:

Murat Kasaroğlu, Hayguyi Antikacıoğlu ve diğer ortakların ortaklığında kurulan Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektörde öncü bir hizmet vermektedir. Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin dünyadaki son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılım paketleri, her sektörden ve her ölçekte şirket tarafından yoğun ilgi görmektedir. 

Günümüzde şirketler tarafından kullanılan yazılım paketlerinin pek çoğu Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilmektedir. Şirket eğitim, danışmanlık ve online satış gibi pek çok farklı alanda faaliyetler yürütmektedir.

Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 19-20 Ekim 2000 tarihlerinde YTL öncesi 25.500 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı Finans Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleşmiştir. Link Bilgisayar’ın Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 26 Ekim 2000 olmuştur.

Link Bilgisayar hisseleri Ana Pazar’da LINK hisse koduyla işlem görmektedir. Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin dahil olduğu endeksler arasında BİST TEKNOLOJİ, BİST TÜM, BİST KATILIM TEMETTU, BİST TEMETTÜ, BİST TÜM-100, BİST İSTANBUL, BİST BİLİŞİM ve BİST KATILIM TUM yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl LINK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına LINK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca LINK BILGISAYAR SISTEMLERI YAZILIMI VE DONANIMI SAN. VE TIC A.S. hissesi alabilirsin.
LINK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.