LIDER Hisse - Lider Faktoring A.Ş.

₺8,44

Güncel Fiyat

₺31.838.392,95

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.02 (-0.24%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

LIDFA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,44

Satış

₺8,45

Günlük Değişim %

-0,24%
Günlük Hacim (TL) ₺31.838.392,95
Taban ₺7,60

Haftalık En Yüksek

₺8,61

Aylık En Yüksek

₺9,87
F/K 3,47

Piyasa Değeri

₺2.142.072.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,37%
Volatilite 2,84%

Açılış Fiyatı

₺8,57

Alış

₺8,44

Günlük Değişim (TL)

₺-0,02
Tavan ₺9,28

Haftalık En Düşük

₺8,05

Aylık En Düşük

₺8,05
PD/DD 1,66

Sermaye

₺253.800.000,00
Net Kâr ₺618.116.000,00

LIDFA - Şirket Hakkında

LIDFA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. LIDFA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Can Güney

Kuruluş Tarihi

24/09/1992

Halka Arz Tarihi

12.06.2014

Sektör

Factoring

Adres

Büyükdere Cad. Maya Akar Center 100-102 K:25 No:96-97 PK:34394 Esentepe-Şişli/İSTANBUL

Merkez

TR

LIDFA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Lider Faktoring A.Ş.

Faaliyetlerinin tamamını Türkiye’de sürdüren ve halka açık bir şirket olan Lider Faktoring Anonim Şirketi (A.Ş.) faktoring sektöründe hizmet veriyor. Türkiye'deki küçük ve ortak büyüklükteki işletmelerle işbirliği halinde olan Lider Faktoring A.Ş., 47 şehirde yaklaşık 14 binlik müşteri kapasitesiyle geniş bir portföy sunuyor. Şirket her türlü finansal plana uygun güvenilir, hızlı ve adil faktoring hizmetleri sunarak sektördeki liderliğini korumayı planlıyor.

Lider Faktoring Hakkında:

Lider Faktoring, 1992 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 30 yılı aşkın süredir müşterilerini yurt içi alacaklarının finansmanı için güvenilir ve pratik çözümler sunmayı sürdürmektedir. Yurt içi pazarlarda aktif bir faaliyet gösteren Lider Faktoring A.Ş.’nin ana merkezi Şişli'de yer almaktadır. Süresiz bir şirket olarak faaliyet gösteren Lider Faktoring A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Can Güney, Uğur Maraba, Erdem Emre Özsoy, Ayşe Bayoğlu, Sven Atakan Sevim, Volkan Türkoğlu ve Turgut Şen bulunmaktadır.

Yurt içi işlem hacmi en yüksek faktoring şirketleri arasında yer alan Lider Faktoring A.Ş., 33 bini aşan memnun müşteri portföyüyle sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaya devam etmektedir. Şirket hizmet kalitesi ve hıza önem vermesinin yanı sıra alanında uzman kişilerle çalışmayı sürdürmektedir. Hizmet çeşitliliğini artırmaya çalışarak şirketin gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Lider Faktoring, 30 Temmuz 2018 yılında Denge Varlık Yönetim A.Ş. isimli bir varlık yönetim şirketi kurabilmek için BDDK'ya başvurmuştur. Ayrıca şirket Deren Varlık Yönetim A.Ş.'nin yüzde 100 oranındaki payını 2019 yılında satın alma yoluyla kendi bünyesine kazandırmıştır.

Lider Faktoring A.Ş. hisseleri ilk olarak 12-13 Haziran 2014 tarihinde 3 TL ile halka arz edilmiştir. Şirket halka arz işlemini Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleştirmiştir. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 40,07 olarak açıklanmıştır.  Şirket hisseleri LIDFA hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeyi sürdürmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl LIDFA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına LIDFA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca LIDER FAKTORING A.S. hissesi alabilirsin.
LIDFA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.